Nihat Çınar tarafından yazılan mesajlar

1. Nihat Çınar

3D Wallpaper vb. Birbirinden güzel resimler

merhaba, link verebilir misiniz.
  2. Nihat Çınar

Bu bir grafikerler hikayesidir

yoksa bir düş müydü gördüğü
  3. Nihat Çınar

Böyle bi siteyi kaça yapabilirsiniz?

Emeğe saygı lütfen. Bu tarz işlerin en ufağı bile 50 YTL gibi komik bir parayla yapılmaz. Bari biraz daha yükseltin rakamı da ilgilenen arkadaşların hevesi olsun.
  4. Nihat Çınar

Hayal Gücü Sınır Tanımıyor

tebrik ederim hoş çalışmalar, hayal gücünüzün kuvvetini izlemiş olduk. İyi çalışmalar...
  5. Nihat Çınar

Küp blok tasarımım...

Tebrikler, sade ve hoş bir çalışma. Müşteri mantığıyla bakıldığında gayet başarılı bir sunum olabilir. İyi çalışmalar...
  6. Nihat Çınar

Bunu nasıl çalışabilirim

Sevgili Feyzullah merhaba Sen Zeytinburnunda ikamet eden Feyzullah'san beni tanırsın. Galiba ben sana bu konuda yardım edebilirim. Ben okul arkadaşın Nihat, aradan 15 sene geçti ama hatırlarsan ve sen o isen bir şekilde görüşüp çözelim tasarım ihtiyacını.
  7. Nihat Çınar

Grafikerlikte usta çırak ilişkisi nasıl olmalı, alaylı mektepli ilişkisi nasıl olmalı

Sn. Arkadaşlar ve Kıymetli Faruk hocam merhaba; Sn. Hocam yukarıda belirtmiş olduğunuz yazıları okudum, gerçekten bu konuda fikir sahibi olmak isteyenler için çok değerli yazılar bunlar. Bence bu yazıların anlamlarını kendilerine alabilecek istekli arkadaşlarım yoluna devam ederken daha sağlam...
  8. Nihat Çınar

Coca Cola için afiş tasarımım

Merhaba; Öncelikle belirteyim ki çalışmanız fena olmamış, fakat bence bu tarz bir çalışma yapılmaya başlanırken önce bu firmanın genel konsepti göz önünde bulundurulmalıdır. Bence yesil yerine daha farklı bir renk kullanılabilirdi. Ayrıca kuşaklardaki ve yıldızlarla diğer efektif niteliği...
  9. Nihat Çınar

Kurumsal Kimlik Çalışması

Merhaba; Mercedes Benz gibi kurumsal bir firma tasarımda sadelik ve netlik ister, fakat tasarladığın data bu şekilde yapılmamış, ayrıca yazıların yukarıdan aşağıya inerken kavis çizmesi ve harflerin yatayda değilde dikey olarak birbirinin üzerinde olması, logonun dosya bütünlüğüne hakim olması...
  10. Nihat Çınar

Araç Çizimleri Vektör 50MB

Dostum paylaşımın için teşekkür ederim, gerçekten forumun tamamında bizlerle paylaştığın tüm datalar, program v.s.'ler sektörde kullanılan ve en çok ihtiyaç duyulan şeyler... Nezaketin ve ince düşüncen için kutlar, iyi çalışmalar dilerim...
  11. Nihat Çınar

Tüm Araclarin Boyut Arsifi

merhaba dostum bende Car Art 2007 var, tüm markaların araç marka ve versiyonlarını küçültülmüş ancak büyüyünce 1/1 ebadına getirilecek şekilde vektörel çizimleri var. Ben yıllardır bu programın alt versiyonlarından faydalandım ve hiç hata olmadı. Hala ilgini çekerse ben sana gönderebilirim.
  12. Nihat Çınar

Cool Vector Wallpapers

teşekkür ederim
  13. Nihat Çınar

Floral Backgrounds - 1 HARİKA

Değerli arkadaşım paylaşımın için teşekkür ederim, paylaşım sitesidir diyen ve bu doğrultuda uyarılarını sakınmayan arkadaşlarla aynı düşüncedeyim, kimse kimseyi reklam yapmadan paylaşım yapma özgürlüğüne sahiptir ve bunun için de kimse kimseye akıl hocalığı taslamamalıdır, herkese teşekkürler.
Yukarı Alt