Nihatbaysal tarafından yazılan mesajlar

1. Nihatbaysal

Balıkçı Logo

@GrafikSaati Başkasına ait çalışmayı buraya yükleyeceğimi düşünmüyorsunuzdur umarım. Alıntı olan bir çalışma veya içeriğin altına da alıntı yazılır.
  2. Nihatbaysal

Balıkçı Logo

3. Nihatbaysal

Çavuşoğlu Magnet

Çalışma müşteri onayından geçmiş, Lensli olarak baskısı yapılmıştır.
  4. Nihatbaysal

Özel Bir Üniversite İçin Tasarladığım Kartvizit

@yigitgul0 @Kerim ÖKSÜZ @Murat VARDAR @Yaşar KARADENİZ Değerli yorum ve beğenileriniz için teşekkürler.
  5. Nihatbaysal

Reklam ve Tabela Hakkında Yardım

Değerli arkadaşım. Eğer yeterli derecede tecrübeniz yok ise ( mesajınızdan olmadığı anlaşılıyor) hiç bulaşmayın. Nakit sıkıntım yok demişsiniz ancak bu sizin başarılı olacağınız manasına gelmez. Bulunduğunuz yerde bu tip hizmetlere talebin çok olması da bir şeyi değiştirmez. Bence bildiğiniz ve...
  6. Nihatbaysal

Kağıtçılık sektörü kurumsal kimlik çalışmam.

O zaman şöyle bir çözüm bulunabilir. Eğer sunumdaki perspektif beni yanıltmıyorsa antetli deki üçgen zarfa oranla küçük gibi. Zarf üzerindeki üçgeni de biraz küçültüp logo ile orantılı olarak üst tarafa kaydırmanız durumunda bu sorunu aşabilirsiniz.
  7. Nihatbaysal

Dil 'in Kemiği Yoktur, Kuralları Vardır !

Konu oldukça önemli ve hassas bir konu. Ancak eleştirilecek o kadar çok yönümüz varki. Hepimiz yabancı kelime ve kavramların dilimizi istila ettiğinden şikayet ediyoruz. Ancak sizlerin de üzerinde mütabık olduğu konu; grafik tasarımcı olarak bu işe önayak olmak. Maalesef bu konuda bizlerin de...
  8. Nihatbaysal

Kağıtçılık sektörü kurumsal kimlik çalışmam.

Emeğinize sağlık. Başarılı bir çalışma olmuş. Tebrikler. Sadece logonun zarf üzerindeki yerleşiminde sorun var sanırım. Biraz fazlaca aşağıda olmuş.
  9. Nihatbaysal

Sentez Matbaası Hakkında

Değerli Arkadaşlarım. Aranızda Sentez Matbaası ile çalışmış olan veya henüz çalışan varmı? Varsa bu zamana kadar işin teslimi ile ilgili sorun yaşadınız mı? 07 Ocak 2012 tarihinde 5 günlük teslimat taahhüdü sonucunda iki adet standart magnet tasarımını baskı amaçlı teslim ettim. Teslimat...
  10. Nihatbaysal

Promotion Agency Kurumsal Kimlik Çalışması

Teşekkür ederim.
  11. Nihatbaysal

Promotion Agency Kurumsal Kimlik Çalışması

Teşekkür ederim
  12. Fotoğraf

Fotoğraf

Promotion Agency Kurumsal Kimlik
  13. Nihatbaysal

Restaurant Broşür Çalışması

Teşekkür ederim yorum ve eleştirileriniz için.
  14. Nihatbaysal

Restaurant Broşür Çalışması

@Yaşar KARADENİZ @Erkan Nehir Öncelikle değerli yorum ve eleştirileriniz için ayrı ayrı teşekkür ederim. Sanırım göz yanılması söz konusu. Kullanılan ürün fotoğraflarında renk ve ton ayarı dışında herhangi bir oynama yapmadım. Fotoğraflardaki gölgeler efekt olmayıp çekimdeki orjinal halidir.
Yukarı Alt