Ramazan Sevtekin tarafından yazılan mesajlar

1. Ramazan Sevtekin

Arkaplan sorunu

Çok sağolun bunu arıyordum 2 gündür. Melih abi, bana bile katlanarak kafa yorduğun için teşekkürler. :)
  2. Ramazan Sevtekin

Arkaplan sorunu

@Melih Yongacı Melih abi acelem olduğundan net olarak açıklayamadım kusura bakmayın. Melih abi mesela bu resimin arkaplanını silip o arkaplana başka bir görüntü koymak istiyorum bunu nasıl yapabilirim onu sorucaktım.
  3. Ramazan Sevtekin

Arkaplan sorunu

Arkadaşlar ben bir resmin arkaplanını siliyorum ama o arka plana resim ekleyemiyorum nasıl yapıcağım? Arama yaptım bulamadım k.bakmayın.
  4. Ramazan Sevtekin

1.Kendi Logo Çalışmam

Logo sadece logo değildir. Logo yaparken fikrini ortaya koymalısın, bakanların gözünde hem şeffaflık hemde düşündürücü olmalıdır. Dışarıdan acemi gözüyle baktığımda bunları söyleyebilirim. Teşekkürler Vahit bey çalışmalarınızı bizimle paylaştığınız için.
  5. Ramazan Sevtekin

İlk çalışmam (Kurtlar Vadisi)

@Yaşar Karadeniz Sağol Yaşar abi, bir sonrakinde dediğini dikkate alıcağım.
  6. Ramazan Sevtekin

"zombi" çalışması

Bırakın dağınık kalsın kendinize bunu yapmayın :) Gerçekten güzel olmuş.
  7. Ramazan Sevtekin

@Hakan Dağdeviren Photoshop programında kaydetdiğim zaman resim farklı modla kaydedildiği için normal resim görüntüsü ile açılmıyor o yüzden böyle yapmak zorunda kaldım. Photoshopla daha hiçbir şey bilmiyorum 4-5 gün oldu belli aralıklarla çalışıyorum. Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.
  8. Ramazan Sevtekin

Acemi olduğum için kendime göre brush kullanarak yaptım efekt katmayı bilmediğimden kötü yapmış olabilirim. Kanlı bir çalışma yaptım. Umarım PANA FİLM ile başıma bir şey gelmez :)
  9. Ramazan Sevtekin

Grafik Tasarımcı Nasıl Olunur?

@erdemcagla Sağolun Erdem bey.
  10. Ramazan Sevtekin

İlk Çalışmam

Bende acemiyim, ama dışardan bir gözle baktığımda sade kalmış biraz. Arkaplana önem verilirse daha iyi bir iş çıkabilir. Genel olarak güzel olmuş.
  11. Ramazan Sevtekin

Grafik Tasarımcı Nasıl Olunur?

Merak ediyorum her meslek lisesi Güzel sanatlar-Fotoğrafçılık ve Grafikerlik bölümünü okutuyormu? Yoksa her bölüme özel meslek lisesi varmı?
  12. Ramazan Sevtekin

photoshop geri alma sorunu

Bende bunu arıyordum çok sağolun.
  13. Ramazan Sevtekin

Photoshop Kullanma Klavuzu (Lütfen Tüm grafikerlerimiz okusun!!!!)

Teşekkürler. Acaba bu klavuz tüm Photoshop versiyonları için geçerlimidir?
Yukarı Alt