ShowTime tarafından yazılan mesajlar

1. S

corelde makro çözümleri

arkadailar bana corel x5 için led tool full sürüm lazım. yardımcı olursanız çok sevinirim. talan ettim bütün sayfaları ama bulamadım.
  2. S

Nakış Sektörü için Corel DRAWings X3 PRO (Bu bir tanıtıcı bilgidir.)

Corel DRAWings X3 linknetten arıyorum ama bedava linkler hep kırık. Elinizde varsa bana linkini gönderebilirmisiniz acaba.
  3. S

Emprime Soru - cevap

@MehmetBozaslan :) niyekine? siteye yeni üye oldum, ileride karşılaşabileceğim bi sorun olursa şimdiden önlemimi alayım;)
  4. S

Emprime Soru - cevap

@SuperTurkishMan valla bende, şu dizilerdeki proje manyağı tipler vardır ya tam onlara döndüm :) kafam allak bullak nereye baksam paraya dönüyo. kişiliğimi oluşturan özelliklerden %20 oranındaki entellektüelliğim monoton bi şekilde devam ediyo :) onun dışında pek kayda değer bişey yok...
  5. S

Emprime Soru - cevap

teşekkürler ilginden dolayı SuperTurkish nasıl gidiyo hayat varmı kayda değer olay bakalım. ;)
  6. S

Hangi Vektör Programı?

@caylakop çok haklısın bizede müşterilerden gelen dosyaların alayı artık illustrator formatında. yurtdışındaki grafikerlerin çoğu geçmiş illustratore. ama crel freehand den daha iyi freehand çok falza çizimli dosyalarda acayip yavaşlıyor ve onun dışında baya bi eksisi var corele göre. gerçi...
  7. S

Emprime Soru - cevap

aa..! yazdığım cevabı başka bi arkadaş vermiş yavs. neyse yeniyiğm sitede acemiliğime verin :) bide siteyi test edeyim ben bi yavs bakalım bi sorunla karşılaştığımda cevap olarak nsl bi zamanda yardımcı oluyo arkadaşlar :) şöle basit bişey olsun hımmm. aa.! ya da bilmediğim bişey sorim. corelde...
  8. S

Emprime Soru - cevap

@okyanus bende bu işe başlamdan önce hiç bi bilgim yoktu (neydi o acemilik günleri yavs...!). kursa başladım. corel ve photoshop programlarını sadece yüzeysel ve bi iki pratik yaparak geçiyolar. ama olayı kavramanda yardımcı oluyor neticede. iş ortamı ve kurs ortamı bambaşka. benim tavsiyem...
Yukarı Alt