SNSİZ tarafından yazılan mesajlar

1. SNSİZ

kaydetme butonu aktif değil sebebi nedir?

Evet Kürşat bey en mantıklısı lisanslısı patron yurtdışında olduğu için ben şimdilik x6 nın deneme sürümünü yükledim kısmetse lisanslısında gözüm ;)
  2. SNSİZ

Corel draw x3 mü x5 mi x6 mı ??

X6'nın deneme sürümünü yükledim bugün daha tam olarak incelemedim ama dosyanın açılma hızına hayran oldum en kısa zamanda lisanlısını almayı düşünüyorum ;)
  3. SNSİZ

teşekkür ederim bende öyle düşünmüştüm ama hani belki başka bişeydendir umuduyla sordum :D çaresiz yarın yeniden yüklenecek
  4. SNSİZ

neden aktif değiller yardımcı olurmusunuz???
  5. SNSİZ

Tebrik mesajı gönderme

konuyu nereye açacağımı bilemedim tebrik mesajı göndericem ama müşterilerin maili ilk açtıklarında mesajı ve resmin görünmesini istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim :confused:
  6. SNSİZ

(İSTEK) Arsivinde Raw Dosyası olan

bende var ama jpeg ten başka format yüklenmiyor sanırım :confused:
  7. SNSİZ

kıvrım yardımı

Freehand tool aracını kullanarak birazda sabır göstererek yapabilirsin ama ne kadar göze hoş gelir bilmiyorum bununla uğraşmak yerine bu siteden veya birçok grafik sitelerinden istediğin gibi floral desenler bulabilirsin istersen onların üzerinde oynama yaparsın tabi bu benim önerim kolay gelsin.
  8. SNSİZ

Bir Başkasın Antalya..

Benim güzel Antalyam ne güzelde poz vermiş :) eline sağlık gerçekten çok güzeller...
  9. SNSİZ

CorelDraw'da yazı yönü

@reborn sıfırlamak işe yaradı çok teşekkür ederim müşterinin yanında hiç hoş olmuyordu yazının aşağı doğru gitmesi :D tekrar teşekkür ederim :)
  10. SNSİZ

CorelDraw'da yazı yönü

Murat bey ve Reborn ilgilendiğiniz için teşekkür ederim ama olmadı düzelmiyor bu aralarda da işler okadar yoğunki yazdığınızı okumaya bile fırsat bulamadım başka bi yolu yoksa programı yeniden kurmaktan başka bi çare kalmıyor sanırım :o
  11. SNSİZ

CorelDraw'da yazı yönü

arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinrim yazmaya başladığım anda 270 derecelik açıyla yani aşağı doğru başlıyor yazı nasıl düzeltebilirim sıfırlayınca düzeliyor ama sürekli bunu yapmak gerekiyor yardımcı olurmusunuz :(
  12. SNSİZ

maskot çizimim

@i.Furkan
  13. SNSİZ

Grafikerlerin işine yarayan siteler

buda güzel bir site istediğiniz herşeyi bulabilirsiniz tek sorun rusca olması bilmeyenler için sıkıntı olabilir grafamania.com
  14. SNSİZ

Tiyatro Afişi İçin Yardım Lazım

logonun normal hali bu şekildemi çünkü çok orantısız rahatsız edici onuda düzeltirseniz daha güzel olur kolay gelsin..
  15. SNSİZ

maskot çizimim

@hyildiz11 Arkadaşımın öne çıkan özellikleri gülüşü,çok sevdiği gözlüğü,sarışınlığı ve iş gereği il il dolaşmasıdır bunları göze alarak hazırladığım bi çizimdir. Böyle bir çizgifilm karakteri varmı bilmiyorum ama arkadaşımdan başka yerden esinlenmedim :) Yorum için teşekkürler...
Yukarı Alt