warosh tarafından yazılan mesajlar

1. W

corel Çizgi Sorunu

@kemal_mert07 Olmadı yine düzelmedi
  2. W

corel Çizgi Sorunu

@Aslı SAYILIR Hocam desenin outline ında hiç bir sıkıntı yok. Bütün noktalar kapalı. Program hata veriyor. Şöyle ki deseni bitirdim sonra kaydedip programı kapattım. Tekrar programı açınca paylaşmış olduğum görüntüde ki gibi çizgiler çıkıyor. Zoom aracıyla yakınlaşıp uzaklaştıkça çizgiler...
  3. W

corel Çizgi Sorunu

Arkadaşlar şu anda 42 kişi bakmış ama kimseden konuyla ilgili cevap yok
  4. W

corel Çizgi Sorunu

Arkadaşlar kırmızı çerçeve içine aldığım yer desenle alakası yoktur. Bunu sebebini ve çözümünü öğrenmek istiyorum. ---Saygılar
  5. W

Yazı karakteri

Hepinize çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar ---Sevgiler&Saygılar
  6. W

Yazı karakteri

Değerli arkadaşlarım resimde gördüğünüz gibi yazımız var. Fontu daha önce görnüştüm ama bi türlü bulamıyorum. Yardımcı olur musunuz? (Umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır) --- Saygılar
  7. W

Yardım: Skew

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Aradığımı Ermann bey ve Tuncer Özkan hocamın cevaplarında buldum. --Saygılar! :)
  8. W

@Özgül Dostum cevabın için sağol. Onu biliyorum ama çalışma sayfasında müdahale edilmiyor. Çalışma sayfasında nasıl müdahale edebilirim
  9. W

Arkadaşlar photoshop ta skew özelliğiyle objemizin herhangi bir köşesinden istediğimiz gibi sürükleyebiliyoruz. Ayı işlemi ıllustrator de nasıl yapabilirim. (Shear Tool ile yapınca bütün köşeleri eşit sürükleniyor. Benim istediğim tek bir köşesini hareket ettirmektir)...
  10. W

Illustrator Sorularınızı Bu Başlığın Altında Toplayalım

Arkadaşlar photoshop ta skew özelliğiyle objemizin herhangi bir köşesinden istediğimiz gibi sürükleyebiliyoruz. Ayı işlemi ıllustrator de nasıl yapabilirim. (Shear Tool ile yapınca bütün köşeleri eşit sürükleniyor. Benim istediğim tek bir köşesini hareket ettirmektir) ---Saygılarla ! :)
  11. W

Photoshop u hızlandırma

@Aslı SAYILIR Aynen hocam size katılıyorum da yıllarını mesleğe vermiş arkadaşlarımız dediğiniz kişilerin çoğunda egoist olduğundan dolayı kendi çabalarımızla umarım bişeyler yapıcaz :)
  12. W

Photoshop u hızlandırma

@Aslı SAYILIR Hocam çok doğru söylüyorsunuz da artık pratik yapmaktan usandım ya :) Bizim iş zaman ve sabır işi o yüzden pratiğe devam cevabnız için teşekkürler :)
  13. W

Photoshop u hızlandırma

14. W

Photoshop İnfo Paneli

Süper anlatmışsınız emeğinize sağlık iyi çalışmalar
  15. W

Photoshop İnfo Paneli

Arkadaşlar İnfo Paneli nasıl kullanılır? Yani herhangi bir araç ile resimde gezinti yaparak info paneli ile resimdeki renk tonlarını nasıl yorumluyolar, resimdeki siyah ya da beyaz ın ağırlıklı olduğunu info panelinden nasıl anlayabiliyorsunuz?
Yukarı Alt