4. Bumerang Ödülleri Başlıyor!

Yazar Tarih: 26 Ekim 2014

35.000’i aşkın nitelikli blog ve niş web sitesiyle Türkiye’nin tek bağımsız yayıncı network’ü Bumerang, 2014 yılında 4. Kez Türkiye’nin Blog Oscarlarını dağıtmaya hazırlanıyor.

Gündüz gerçekleşecek olan Content Marketing Konferansı, dijital dünyanın en yeni trendlerinin ve en başarılı uygulamalarının konuşulduğu ilham verici oturumlara sahne olacak. Bloggerlar ise iyi içeriğin şifrelerini atölyelerde işin ustalarıyla çözecek. Kaliteli içerik yaratmanın sırlarını keşfederken birbirinden özel başarı hikayelerini sahiplerinden dinleme fırsatına erişecek…

Gece Türkiye’nin Blog Oscarları 4. Kez sahiplerini bulurken, birbirinden renkli sürprizler ve Ozan Doğulu ile müzik dolu bir gece katılımcıları bekliyor olacak.

Bilindiği üzere; İlk defa 2011 yılında Hürriyet Bumerang tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin dört bir yanından binlerce kişisel ve kurumsal web sitesinin katıldığı yarışmada, grafikerler.org forumumuz ”En Bilge Forum” kategorisinde birinciliğe layık görüldü. Yıllardır ciddi ve profesyonel çizgisinden şaşmayan ve kaliteli işlere imza atan grafikerler.org forumu, bu emeğinin karşılığını, saygın bir kurum ve jüri üyelerinden almanın mutluluğunu yaşamıştı. Bu yılda ” En Uzman Blog ” kategorisinde aday olan formumuzu desteklerinizi bekliyoruz.  Oy verme işleminin online olarak yapıldığı bu yarışmada forumumuza oy vererek bize destek olabilirsiniz. Aşağıdaki linkten oy verme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı kişinin birden fazla oy vermesini engellemek için cep telefonunuza gelen onay kodu ile oy verebiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz ve Hürriyet Gazetesi’nin güvencesi altında olan bir işlem.

> 2014 Bumerang Ödülleri Oylama Sayfasına Git <

Desteklerinizi bekliyorum.

se3

Murat VARDAR

Grafik Tasarımcı / Eğitmen / Yazar | .....1991 yılında başlayan uzun soluklu tasarım yaşantımda ki; deneyim, tecrübe ve kazanımlarımı sizlerle de paylaşmak isterim. Grafik tasarım hakkında fikirler, öneriler ve can alıcı püf noktalara dair kişisel görüş ve araştırmaları içeren bir kaynak olması dileğiyle...