Sevimli Tost Ekmekleri

Yazar Tarih: 25 Ağustos 2014

Japonya’yı, herkes robotik ve teknoloji pazarında global bir lider olarak bilir, ama birde sanatsal açıdan bakıldığında Japonya bir çok şaşırtıcı çalışmaların kaynağıdır. Bu sevimli tost ekmekleri, tost hazırladığınız kişilere şirin mi şirin bir süpriz olur.
Bu sevimli tost şablonu keşifi Maa Tamago Sam imzası taşıyor.

 

This Teddy-Bear Toast Stamp Will Make Your Breakfast Un-bearably Cute

Everyone knows Japan as a global leader in the robotics and technology market, but there’s another market they seem to have cornered as well – cute food. This teddy-bear toast stamp will make your toast cuter than it has ever looked (has your toast ever even looked cute!?).
The discovery of this adorable toast stamp comes on the heel of Maa Tamago Sam’s too-cute-to-eat teddy cookies. Japanese food seems to be getting cuter by the day.

 

japanese-teddy-bear-toast-stamp-1 japanese-teddy-bear-toast-stamp-2 japanese-teddy-bear-toast-stamp-3 japanese-teddy-bear-toast-stamp-4 japanese-teddy-bear-toast-stamp-5 japanese-teddy-bear-toast-stamp-6

Murat VARDAR

Grafik Tasarımcı / Eğitmen / Yazar | .....1991 yılında başlayan uzun soluklu tasarım yaşantımda ki; deneyim, tecrübe ve kazanımlarımı sizlerle de paylaşmak isterim. Grafik tasarım hakkında fikirler, öneriler ve can alıcı püf noktalara dair kişisel görüş ve araştırmaları içeren bir kaynak olması dileğiyle...