Web Editörü WebSite X5 Yazılımı Artık Türkiye’de

Yazar Tarih: 01 Ekim 2013

WebSite X5® yazılımının İtalyan geliştiricisi Incomedia , yeni web editörü WebSite X5 ®’in 10.sürümünden itibaren Türkiye’deki kullanıcılara tanıtmak üzere, ETİ Bilgisayar  ile distribütörlük anlaşması imzaladı.

Önde gelen bağımsız multimedya geliştirici ve yayıncılarından biri olan Incomedia, bugün Türkiye’de WebSite X5 ®’in 10. sürümünü  duyurdu. Incomedia’nın resmi Türkiye Distribütörü ETİ Bilgisayar, yazılım ortakları arasındaki önemli yerini aldı. Yazılımın kullanıcı arayüzü ve sosyal yardım merkezi olan “answers.websitex5.com” tamamen Türkçeleştirildi. Bu işbirliği sayesinde artık tamamen Türkçe teknik destek verilebilecek.

AY

ETİ Bilgisayar Genel Müdürü Ahmet Yanıkoğlu : “ 5 adımda web sitesi pratikliği sayesinde, WebSite X5 ®, küçük ve orta ölçekli işletmelerde, eğitim ve kişisel projelerde profesyonel ve göz alıcı web sitelerinin oluşturulması için idealdir. Diğer ülkelerde de şimdiye kadar olduğu gibi, Türkiye’deki web sitelerinin geliştirilmesi konusunda da liderlik etmek için ihtiyaç duyulan her şeye sahiptir.” dedi.

Buna ek olarak, Incomedia genel müdürü Federico Ranfagni de : “Bu yeni işbirliği, firmamız, ticari ortaklarımız ve kullanıcılarımız açısından mükemmel özellikleri ve sonuçları ile heyecan doğuran WebSite X5 ® yazılımımız için de yeni bir adımdır. Bu özellikler ve yeni ortağımızın yetenekleri sayesinde, Türkiye’deki kullanıcılardan da, önceki versiyonlarımızda olduğu gibi, oldukça olumlu tepkiler bekliyoruz.” diye ekledi.

Incomedia ve WebSite X5 ® hakkında daha fazla bilgi, demo sürümü ve WebSite X5 ®’ın 10. sürümü  ile bir web sitesi oluşturmak için ayrıntılı video eğitimlerini bulabileceğiniz www.websitex5.com/en ’i ziyaret ediniz.

 

***

INCOMEDIA HAKKINDA

1998 yılında kurulan Incomedia, önde gelen bağımsız PC tabanlı multimedya yazılımı geliştirici ve yayıncılarından biridir. Incomedia’nın amiral gemisi ürünü olan WebSite X5 ®, ev, iş ve eğitim amaçlı olarak kullanıcılara uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli web sitesi oluşturma amacı ile geliştirilmiştir. Şu anda uluslararası distribütörler, yetkili satıcılar ve perakendeciler aracılığı ile köklü bir ağ üzerinden 40 ülkede satılmaktadır.

 

***

ETİ BİLGİSAYAR HAKKINDA

1990’da kurulan Eti, firmaların ve çalışanların üretkenliklerini geliştirecek yenilikçi ve güçlü yazılımlar üreten yaklaşık 30 yazılım üreticisinin ürünlerini binlerce kayıtlı kullanıcıya sağlamaktadır. Kullanıcıların en doğru yazılımı en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak için, satış öncesi ve satış sonrası destek verilmekte ve ayrıca yazılım firmaları için yazılımların yerelleştirmeleri konusunda çözüm sunulmaktadır.

***

BASIN İRTİBAT

Hasan Can Gürel – hasang@eti.com.tr

Hatice Cesur – haticec@eti.com.tr

Tel : 0212.2129802

Ömer YILDIZ