Adobe cs6 after effects Element 3D sorunu

dark71

Üye
Tepki
0
aynı sorun bende de var çözüm bulabildiniz mi?

saint1

Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır after effects kulanıyorum.
Yeni bir 64 bit pc aldım after effects cs6 yükledim.
element 3d yükledim herşey sorunsuz scene setupta objeleri rahatça görüp yönetebiliyorum fakat ok'e tıkladığımda sahnede hiçbirşey yok.aslında herşey sahnede birşey var gibi ama görüntü yok.optical flares yükledim bugün aynı sorun ondada var.Ekran kartım Ge Force Gt 640 en son güncellemesini yükledim.sorunu bir türlü çözemedim.bilgisi olan varsa yardım bekliyorum.

GürhanErkal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
43
After effects'de edit/prefrencese girip GPU informationu kontrol edermisin. GPU ve Open GL ne durumda?

saint1

Üye
Tepki
0
Şimdi GPU ve Cuda bölümünüde hallettim ikiside aktif artık ama sorun yine devam ediyor :(

ERCAN BAL

Üye
Tepki
0
bendede çift ekran kartı var biri intel biri nvidia geforce gt 540m opengl olarak inteşi görüyor.nasıl çözdün banada yardımcı olabilirmisin.kaç gündür denemediğim driver kalmadaı

saint1

Üye
Tepki
0
Senin sorun biraz farklı.bunun çözümü için bios menüsünden MTI yada MIT diye hatırlıyorum bir bölüm var oradan onboard ekran kartını disable yapman gerekli diye hatırlıyorum.

ERCAN BAL

Üye
Tepki
0
yada siszden bişey rica etsem nvidia ekran kartı olan biri bana after effectin program dosyası içerisinde support fileste 4 adet txt dosyası var.bende intel_ogl_supported_cards.txt dosyası var.nvidialılarda cuda_ogl_supported_cards.txt olarakmı geçiyor.içinde örnek geforce gt 540m olarakmı tanıtılıyor.bunun da çözümü olmayacağını dusunuyorum.ama bunu yapmadanda olmaz.

Yukarı Alt