Club & Dj Afişleri - AO Design ( Sürekli Güncellenecek)

AO Design

Üye
Tepki
2
@Erkan_Nehir

Öncelikle Eleştirileriniz için çok teşekkür ederim. Bahsettiğiniz noktalarda haklı olabilirsiniz ama bunlar göreceli şeylerdir. Kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Sizin örnek olarak gösterdiğiniz afişlerinde 2si hariç diğerlerini çok sade buldum. Yolda görsem ilgimi çekmicek afişler. Vanilla Sky Dünyanın En İyi Üstsüz Dj'idir. Afişlerinde konseptde buna uygun olmalıdır. Çalışmalarımdaki bayanların çıplak olması benim seçimim değil müşterimin seçimidir. ''Çok fazla efekt kullanmak bir çalışmayı daha çekici yapmaz aksine karmaşık bir hale sokar.'' Bunu asla kabul etmiyorum. Ama dediğim gibi bunlar göreceli şeyler ve buda benim fikrim.
Tekrar Teşekkür ederim.

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
"Dünyanın en iyi üstsüz DJ'i...." Bitiyorum bu cümleye.. :) yani üstsüz olmasa en iyi olamayacaktı galiba. Belki de müzik yaparken rahatsız ediyodur kiyafet. Tiesto neresini gösterdi acaba ünlü olmak için :) Aslında diğer alanlarda da olmalı bence. Dünyanın en ünlü tangalı söz yazarı, dünyanın en ünlü jartiyerli bas gitarcısı falan ...
Herneyse. Haklısınız kendisinin seçimi. Ve bu üstsüz DJ in en ünlü taraflarını görmek için müzik iyiymiş kötüymüş umurlarında bile olmadan o discoya akın edenlerin seçimi....
iyi çalışmalar dilerim.

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
AO Design Çalışmaların Tek Kelimeyle Harika Eline Emeğine Yüreğine Sağlık + Rep Veriyorum Sana

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
@AO Design

Başarılar AO Desing gözümüz burada ve eklediğin çalışmalarda ellerine
emeğine sağlık ...

AO Design

Üye
Tepki
2
Teşekkür ederim hyPer darKness, Burak Aydogmus.

Ramazan nedeni ile verdiğimiz aradan sonra devam ediyoruz .)
Buyrun

Yukarı Alt