Arama sonuçları

1. Survivor

SeLam

Ezgi hoşgeldin...
  2. Survivor

Güven üzerine...

Ben Kontrolüm altında güvenirim insanlara. Yani güvenir görevi veririm ama kendimde o görevin peşinden koşarım. Aslında bir nevi güvensizlik ama bazen imkanlar bu kadarına el veriyor.
  3. Survivor

Güven üzerine...

"Korkuların paranoyaya çevrildiği bir dönemde birileri (veya bazı hisler) kendilerinin haklılığını kutlarken diğerleri de umutlarını bırakıp gidiveriyor işte." İnsanlara güvenmeyimi öğrenmeliyiz yoksa güvensizliğimi öğrenmeliyiz.
  4. Survivor

benım çalışmalarım yorumlayın lutfen

Dockers güzel olmuş ama Dockers markalı ürünü belirgin yapabilirsin. By Kargo Logosu çok güzel olmuş davetiye çok sade bütün yazıların el yazısı olması kötüleştirmiş.
  5. Survivor

Teşekkür

Bende bu siteyi bana öneren arkadaşıma, Burada bilgilendirmek adına bilgi paylaşan diğer arkadaşlara teşekkür ederim...
  6. Survivor

free bir çalışma

Coke Joke pek belirgin değil herhangi bir yerine logosu konulabilir. yada elinde tuttuğu biraz daha ön plana çıkarılabilir.
  7. Survivor

2 Adet Davetiye tasarımı Umarım Beğenirsiniz

Çok güzel bir çalışma. Gazete kağıdına yapıp altına karton desteği mi koydunuz yoksa kartonun üstüne direkmi bastınız?
  8. Survivor

çok kolay bir yöntemle arabamızın farlarını yakalım

Basit ama güzel bir çalışma Paylaşım için teşekkür..
  9. Survivor

Tatile gitmek isteyenler

grafikerler.org iskontosu varmı? :)
  10. Survivor

Kim Nerde Çalışıyor...

Bücürük Tekstil San. Tic. LTD. ŞTİ. - Merter - Keresteciler.
  11. Survivor

Ne Kadar Doğru Dersiniz ?

@ayışığı Bu soruda zaten kimseye bir yetki verilmiyor. Ayrıca başlığı açan arkadaşımız bir bayan. Yargıyıda bayanların kendisi yapıyor yani erkeklerin vücuduna olan ilgileriyle yaşlı olup olmadıklarını teşhis ediyor. Kadınlar kendi görüntüsüyle yaşlarını belirlemiyorlar yani... Dikkat ettim...
  12. Survivor

Farklı Bir Davetiye Daha :)

Baran Ofset te buna benzer bişey var.
  13. Survivor

Ayriyetten görevi olduğu için erkeklerin vücudunu sürekli görenler var elbette bir zamandan sonra ilgisizlik başlıyor. Bunlar 23 yaşlarında da olabiliyorlar.
  14. Survivor

Konu başlığının dışına çıkmış sanki... O zaman şöylemi demeliyiz? Ne kadar iyi oyuncuysa ilgi o kadar yoğun olur. oynamayı beceremiyorsa o zaman ilgisiz kalır. Hayat için bence bu geçerli değildir.
  15. Survivor

Yeni gelenlere toptan hoşgeldiniz :D

Hoşbuldukk.. Selamlar.
  16. Survivor

Ben böyle olduğunu hiç sanmıyorum. Etrafımdan örneklerle konuşmam gerekirse bu yapısal düşüncesel bişey.
  17. Survivor

forumumuzun yeni teması

Database hatasından önceki hızından şimdiki hızı oldukça iyi. Şirketten bağlandığım için hızımda oldukça iyi.
  18. Survivor

hayat su logo

danone ekini gördüğümde bende öyle düşünmüştüm ama yinede emin değilim. Umarım arkadaşımızın işine yarar.
  19. Survivor

Bayanlar daha mı iyi tasarımcıdır ?

Bence Bayan erkek die bir ayırım yoktur. Ne kadar geç başlıyor olursan ol zevk meselesi. Bayanlarda Erkeklerden zevkli die bişey yok genel olarak zevkli zevksizler var. Bence zevksiz bayanda var zevksiz erkekte. Zevkli bayanda var zevkli erkek te. Bazı durumlarda sadece zevk olarak birbirlerine...
Yukarı Alt