Arama sonuçları

1. H

Otomobil Renderlerimizi Keyshot ile Gerçeğin Ötesinde Alıyoruz

Selam; Konuyla içli dışlı olanlar hatırlar, eskiden geleneksel render eklentileriyle adam akıllı bir render alabilmek için resmen düğümler ve bağlantılar arasında kaybolurduk. Bunu geçtim, test üzerine testler tam bir zaman kaybıydı. Keyshot 9 Pro, üç boyutlu görselleştirme işlemlerinizde...
  2. H

Kim İstiyor Ultra Realistik Renderler Almayı? Ultimate KursuNuz Çok Yakında.

Tekrar selam; Sıfırdan Mastıra Keyshot Ultimate Kurs çalışmalarımıza son gaz devam. Çoğu ilanda görüyoruz "Gerçeğe yakın render alabilmek" ibaresini. E herifler istiyor, n'aparsınız... ( O halde sıkı bir PREMIUM kurs alırsınız. ) Biz gerçeğe yakını aşıp ultra realistik renderler alabilmenin...
  3. H

Şu Karakter Nasıl Bu Hale Geldi? Hım?

Bu datlu karakterime henüz bir isim vermedim, kime dil çıkardığına da şimdilik değinmicem, onlar da muallakta kalsın ancak soru net. Bu karakter nasıl bu hale geldi? Cevap bariz. Çok yakında "Keyshot 9 Pro Sıfırdan Mastıra Ultimate Eğitimi'mde sizlerle" Udemy'de takipte kalın !..
  4. H

Ücretsiz 3D's Max 2020 ve Keyshot Eğitimime Kayıt Oldunuz mu?

Merhaba sevgili grafiker arkadaşlar ve adayları, kısaca tüm dostlar. Biliyorsunuz ki artık masaüstü yayıncılık alanında çalışanlardan dahi 3D modelleme bilgisi olanlar tercih sebebi. Gerek bu nedenle gerekse yeteneklerinizi geliştirmeniz adına an itibariyle grafiker arkadaşlar için ücretsiz...
  5. H

Realistik Model Deneme

6. H

3D Mimari Salon Tasarımım

dışarıdan birkaç hazır biblo aldım.
  7. H

Photoshop Dijital Boyama-Güzün Yüz Tonu (Videolu)

Eylül'e ve mevsime uygun bir çalışma... (esasında yarım kalmış bir çalışmamdır ya da ben öyle hissediyorum)
  8. H

İçindeki Cümleyi Söyle

...
  9. H

Yüksek Detay Bayan Şapka Tasarımı (Son Kalem)

Bu tasarım şapka konusunda son olsun, bu kadar şapka etüdü yeter : ))
  10. H

3D , Kültürlü Şeysi

aha yine mantar : ))) Ama bu defa kültür mantarı yaptım ve biraz daha detay ekledim olaya... amaç detaylandırma denemesi tabi burda. öyle renderle menderle uğraşmadım, direkt aldım ekledim, hatta bi ara ekran görüntüsünü çekip koyma gafletine bile düştüm desem yeridir. daha fazla kan...
  11. H

Yeni Fotorealistik Bayan Şapka Tasarımım (Beyaz-Gülkurusu)

dünkü etüt amaçlı ikinci çalışmamdır, gece paylaşamadım yetişmedi... kafamda böyle bir tasarım oluşuverdi. burada beyaz ve gülkurusu denedim çünkü bu iki rengi bayan şapkalarına hep çok yakıştırmışımdır, render can sıkmasa kırmızı-beyaz da denemek isterdim ama 18 dk. beklemek çok sıkıcı...
  12. H

Akşam Etüt'ü Şapka

model: şapka süre: 8 dk. render: 17 dk. yazılım: 3ds max, vray,photoshop tür: highpoly realistik görünümlü bir şapka modellemeye çalıştım, eh işte idare eder. daha sıkı etüt yapmak lazım,hala yeterli değil , hala zincirimi tam parçalayamadım.
  13. H

Kürecik ve Keşiş

Hikaye: hkn Sahne: hkn Kurgu: hkn 1: Bir zamanlar kurak soluk ıssız bir yerde kimseye güvenmeyen bir kürecik yaşarmış. 2: O gün küreciğin yaşadığı köyden orta yaşta keşiş bir CG'ci geçiyormuş. Keşiş küreciği görmüş ve yanına gidip onu 2'ye bölmek istediğini söylemiş. Küre çok korkmuş...
  14. H

FotoFantastik-Realizm-3D-Yeni-Modelleme

Bu bir "günlük kondisyon çalışması" aslında; çünkü Max , Maya ya da Autocad gibi karmaşık komutlara sahip programlara 1 hafta dokunmayın, sonra başına oturun, sanki daha önce o programı hiç kullanmamış gibi hissediyorsunuz, direkt düşüyorsunuz formdan ya da unutuyorsunuz komutları, yani belki bu...
  15. H

Fotorealizm Devam- Yeni Yüksek Detay Mobilya-Stüdyo Render

Bu da yeni çalışmam. Ohoooo bugünkü ikinci tasarımımı çıkardım ben, bu defa bir sehpa modellemek istedim, yine klasik tarzda bir tasarım. Ayaklarında çeşitli şekiller denedim, yan çıtalarında dalgalı şekiller, kendisi ise oval bir sehpa ... Çalışmada yine mat boya kullandım ama artık piano...
  16. H

Fotorealizm Devam-Yüksek Detay Mobilya-High Detail Furniture

Burada tamamen kafadan klasik tarzda bir mobilya tasarımı yaptım. Buna benzer yüzlerce model vardır elbette ama bu şudur, böyle referanslara baka baka bi saatten sonra kafanızda hepsini toplayıp bir tasarım çıkarıyorsunuz, bu her işte böyledir, neyse. Gövde ve kenarları kıvrımlı, ayakları dışa...
  17. H

Bu Bir Misillemedir - Stüdyo Render

Fotorealizm render denemesidir. Birkaç basit aplik, obje ve vazo.
Yukarı Alt