Arama sonuçları

1. O

Üstadlar Foto Arka fon için yardım?

Üstadlar aşağıya fotosunu atmış olduğum Sarai Sierra nın fotosunun arka kısmındaki bulanıklığı nasıl oluştururum yani fotosu çekilen nesne veya insanı nasıl ön plana çıkarabilirim? Şimdiden Teşekkür Ederim...Saygılar....
  2. O

Dijital Oto Elektronik Afişi

SeLam Arkadaşlar, Hazırlamış olduğum afişi sizinle paylaşıp hem görüşlerinizi almak istedim hemde belki birileri tasarımı kullanmak isterse onlara bir faydam dokunmuş olur düşüncesiyle paylaşıyorum Kendimi daha da geliştirebilmem için görüş ve önerilerinizi de çekinmeden belirtin lütfen..
  3. O

Coreldraw yüksek jpg yardım?

Slm arkadaşlar dün yaptığım çalışma kaydedemeden silindi o kadar uğraşım boşa gitti bugün yine aynı sorun.. Yüksek jpg li fotolar kullandığımdan böyle olduğunu düşünüyorum Yaptığım çalışma kaydetmeye çalıştığımda aşağıdaki fotodaki gibi yazı çıkıyor daha sonra da yaptığım çalısma bu hale...
  4. O

Afiş üzerindeki yazının silinmesi

Slm Dostlar, DİJİTAL OTO ELEKTRİK üzerine Afiş hazırlamam gerekiyor biraz acil olduğu için tasarımla felan uğraşamayacağım bu sebepten dolayı hazır desenleri olan afişleriniz varsa veya bildiğiniz bir site varsa çalışmaları alabileceğim çok iyi olurdu?
  5. O

Kamyonet arka plan için yardım lütfen?

Slm arkadaşlar foruma yeni üye oldum :) konu açarken bir hatam olduysa affola... Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var kamyonetin arkasındaki fonu felan kesmem gerekiyor ve lastiklerinin daha siyah görünmesi gerekiyor kartvizit yapacağım beceremedim Son çare olarak forumun tecrübeli...
Yukarı Alt