Arama sonuçları

1. Y

Helpers ve Dynmic effects?

3ds max git gide daha ilginç ve gizemli oluyor. Bu gizemleri malesef bazen internette bulamayabiliyorum(z). Bu yüzden bu işi bilnlerden beni aydınlatmasını istiyorum; 1)Helpers'lar ne işe yarıyor? Eğitim seti internette var mıdır? 2) Dynmic effects denen şey nedir nasıl kullanılır eğitim seti...
  2. Y

Dershane sınıfı

Sağ taraftaki sandalyelerde mavilik var ve tavanda da ışık parlaması var bunları nasıl halledebilirim?
  3. Y

Yatak Odası

Çalışmada çok dikkat etmediğim bir alan ama cam render'ları her zaman çok hoşuma gitmiştir o yüzden özensiz de olsa böyle bi render almak istedim :) Fark ettiğiniz hataları bekliyorum...
  4. Y

İç mekan

Geçen konudan istediğim sonucu alamadığım için bu konuyu açmak istedim. Bana yol gösterici yorumlarınızı bekliyorum.
  5. Y

Hareketli buton yardım

Arkadaşlar bi butonun üstüne gelince çeşitli animasyonlar uygulayabiliyoruz ya, ben fareyi üstünden çekince de bazı değişiklikler olmasını istiyorum. Mesela butonun üstüne geldiniz, buton büyümeye başladı, fareyi çektiniz üstünden ve buton küçülmeye başladı, gibi... Nasıl yapabilirim? Daha...
  6. Y

Max 2012 Renk Değiştirme Sorunu - Yardım

Arkadaşlar max 2012 mental ray kullnıyorum.Arc&desing kaplamalarını standart ışıklarla kullanamıyorum. Pharometric ışıkları hiç kullanamıyorum hiç bir etkisi olmuyor.Ayrıca "Standart" kaplamasında da renk değişmiyor. Nasıl olcak bu iş deli oldum ne zamndır
  7. Y

Savaşçının gözyaşları

Görünce "gözyaşıyla ne alaka" falan diyebilirsiniz ama nedense bu çalışmaya bu ismi vermek geldi içimden.
  8. Y

özlü söz

biraz öğüt vereyim dedim :)
  9. Y

Şarap bardağı

10. Y

3DS'de AutoCAD - Yardım

Arkadaşlar autocad projelerini 3ds max'ta 3 boyutlu görselleştiriyorlar bildiğiniz gibi.Ben Autocad projelerine bakıyorum bakıyorum hiç bir şey anlamıyorum. Bana, proje ve bunun 3ds max'ta görselleştirilmiş halleri lazım örnek olarak. Yani; "bak kardş proje şu, gerçekte böyle olması gerekşiyor...
  11. Y

Tenişçilere raket ve Top

Buyrun arkadaşlar Raketin ucunda bir sorun var onu biliyorum ama gece gözüyle uğraşmak o kadar zor geldi ki :)
  12. Y

Mutfak

Merhaba arkadaşlar uzun bir süreden sonra bir mutfak yapıverdim xD Buyrun. Mutfask robotundaki saydamlığı tam hissettiremedim malesef. Plastik bi saydam madde yaratamadım istediğim gibi
  13. Y

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı

Bi yarışma için yaptığım acemi bi çalışmam. Kırmızı ve turkuaz çizgilerin kenarlarındaki paraziti nasıl yok edebilirim? Kısaltma harf kullanmak yasaktı bu arada...
  14. Y

Ofis

Diğer çalışmalarıma göre dah gerçekçi olduğunu düşündüğüm bir çalışma. metallere yansıyan zemini düzeltemedim.Arkadaki YR yazısı da duvara bitişik ama o da bi acayip durdu.
  15. Y

Bir gemicik kalkar bu 3ds max'tan

Hediye gelen bir gemidir kendisi bana.Elimden geldiğince modellemeye çalıştım.Kaplama ve ışıklar konusunda kendimi daha geliştiremedim malesef :S
  16. Y

Cam Keman

Güzel olduğuna inandığım yeni bir çalışmam.2 gün önce başladım. Bu da normali =)
  17. Y

El

Bacaktan sonra ele de bi el atayım dedim ve bişeyler yapmaya çalıştım. Buyrun bakın;
  18. Y

aceminin 3D bacağı

arkadaşlar çalışma kitabımda doğal modellemeyi yapmayı azıcık baktım da derslerden bitane kafa modeli yaptım,bu bacağı da kendi kendime yaptım buyrun;
  19. Y

İstekleri bitmez kadınlar ve erkekler-Flash deneme

Kızların genel isteklerini ve ilişkilerine bakış açısını konu aldığım bir animasyondur kendileri.Her kızı kötülemek amacım dğeil.Bana denk gelnler böyle.Aranızda aynı kaderi paylaştığımız insanlar olabilir kız veya erkek. :) Buyrun; http://www.swfcabin.com/open/1280658003 Erkeğin kadına...
  20. Y

Seıko5 saat

Kendi saatime baktım ve de içimden tasarlama isteği gldi :) Buyrun kendileri burda ; Benim gördüp de pek düzeltme yapamadığım hata,dakika çubukları...Sİzin gördüğünüz hataları bekliyorum.Düzeltmeye çalışıcam...
Yukarı Alt