Arama sonuçları

1. gkgokhan

Grafik Tasarımcı - BALIKESİR

Grafik Tasarımcı Şehir: Balıkesir Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Photoshop ( İyi ) Illustrator ( İyi ) Indesign ( İyi ) Macosx ( İyi ) Yada CorelDraw ( İyi ) Windows7 ( İyi ) Photoshop ( İyi ) Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil...
  2. gkgokhan

Grafik Tasarımcı - Balıkesir

Kurumumuzun bünyesinde çalışmak üzere Grafik Tasarımcısı arıyoruz. Personel ve müşteri ilişkileri kuvvetli, yaratıcılığını kullanabilen, farklı fikirler ve projeler sunabilen iş arkadaşlarınla tanışmak isteriz. Şehir : Balıkesir / Merkez Cinsiyet : Farketmez Program Bilgisi ...
  3. gkgokhan

Indesign ve Illustrator İlişkisi

Herkese tekrar merhabalar. Karşınızda yep yeni bir sorunla çıkmaktan büyük bir kıvanç duyarım :) Bundan 1 ay öncesi önüme "dergi yapacaksın uleyn" diye gelen sevgili patronuma nispet eder gibi, "ben bilmem, biz okuyucuyuz" dediğim günü, bu gün gibi hatırlarım. Nasıl da şükrediyorum şu...
  4. gkgokhan

ilk afiş çalışmam

Ben bir tiyatro severim, yada yakın süre içinde bu konu hakkında kendimle çeliştim. Acil bir şekilde tiyatroya gideceğim. Ve bir gün bu afişi gördüm. Fakat tiyatro olduğunu nereden anlayacağım? "Konya Devlet Tiyatrosu" bu konseptin ev sahipliğini yapıyor. Bir kurum. Ben genelde bu tür...
  5. gkgokhan

Marks ve Bleeds Ayarı

Süleyman Bey, o klavyeye bastığınız her tık için birer teşekkür ediyorum size. Umarım bu konuda sıkıntı çeken arkadaşlara ibretlik bir ders olur :)
  6. gkgokhan

Marks ve Bleeds Ayarı

Burada Mark'lar belirleyici özelliktir diyorsunuz. Yani A3 boyutundaki bir pdf çalışması içine A4 çalışmış olsa dahi, A4'e mark attıktan sonra kağıt ebatı ne kadar büyürse büyüsün ben baskı sonrası A4 alırım. Umarım anlamışımdır.
  7. gkgokhan

Marks ve Bleeds Ayarı

Merhabalar. Tekrar farklı bir sorunla karşınızdayım. Binbir gece sorunları gibi bu seferki sorunum Marks ve Bleeds ayarları. İlk başta Illustrator CS5'te çalışıyorum. Sevgili Art Director'ume çalışmayı gönderiyorum. Kendisi Freehand kullanıyor. Ve pdf olarak yolladığım çalışmada sorun...
  8. gkgokhan

karya izcilik afis calismasi

Tasarım için tasarım ile satış için tasarım'ı bize çok iyi kanıtlayan bir çalışma. Bana ustamın söylediği bir söz vardı. "Müşteri gibi düşün, empati kur ve yaptığın işe tekrar bak. Sen olsan alır mıydın?" demişti. Bir veliyim ve çalışmaya baktım. Ama yoğunlaşamadım. Bir tasarımcı...
  9. gkgokhan

Banner Çalışmalarım

Görsellerin güzelliği yanında, metinlerin efektlerinin soluk kalması tüm dikkati görsele çekiyor. Metin öne çıkamıyor. Bide metin ile görseli birbirinden biraz ayrı tutmanın yararlı olabileceğine inanıyorum. Çalışmalarında başarılar dilerim.
  10. gkgokhan

Tuş Vektörü Arıyorum.

Hazırda geçen bulduğum bir vector bu. Apple Keyboard. Umarım işinizi görür. Siteye Geçiş İçin Tıklayın.
  11. gkgokhan

Illustrator Sorularınızı Bu Başlığın Altında Toplayalım

Allahım sana geliyorum. YAPTIM EVET YAPTIM. Emeği geçen Tuncer ve Yaşar grafikardeşlerime teşekkürü borç bilirim. Artık Illustratorü zevkle kullanacağım.
  12. gkgokhan

Yaşar Bey, başta teşekkür ediyorum desteğiniz için. Söylediklerinizi denedim, fakat farklı bir sonuç aldım. Bende baştan anlatayım olayı dedim. Eğer yine yapamazsam bırakıyorum Illustrator'ü, dedem ile Freehand'de sevgi dolu çiçekler yapıyorum :) Bu görseli incelerseniz çok sevineceğim...
  13. gkgokhan

Şöyle açıklayabilirim. Freehand'de bir kare rectangle çizdiniz. Ve bu karenin üstüne bir üçgen çizdiniz. Sonra üçgene tıkladınız. CTRL+X yaptınız. Ve kareye tıkladınız. CTRL+SHIFT+V'ye bastığınızda üçgeni karenin içine alıyor. İşte bu işlemi yapmak istiyorum Illustrator'de. Umarım...
  14. gkgokhan

Elim ayağım titremeye başladı artık. Resmen mesaimi buna harcadım. PS ve FreeHand'de tamam. Elimi öper. Ama AI'ye geçince önünde diz çöktürdü şu olay. Lütfen biri çıksın " Olum iki tık o iş. Bak işte " diye bana haddimi bildirsin. Teşekkürler şimdiden. Görseli burada bulunmaktadır...
Yukarı Alt