Arama sonuçları

1. fenerligrafiker

Film Afişi

@Murat Güler uzun zaman oldu siteye girmeyeli ozamanlar yolun başındaydım kimseyede kötü birşey söylemedim artık bu işte ustayım ;) @Servet Açıkgöz grafiker değilsen konuşma geriğide duymasaydın keşke ;)
  2. fenerligrafiker

bira afişi ve logo tasarımı

paylaşım için tşk biraz daha uğraşşan olacak beğenmedim bira ile alakasız
  3. fenerligrafiker

Film Afişi

@CNM tşk arkadaşım ilk olunca bukadar oluyo devamında daha iyi şeyler çıkacaktır bende burda paylaşacağım :rolleyes:
  4. fenerligrafiker

film afişi tasarımım

resimleri gölgelendirmiyi çok seviyosun sanırım 2 çalışmamndada bunları gördüm resim olayını bitirsen daha iyi olacaktır emeğine sağlık
  5. fenerligrafiker

Film Afişi

@GRAFXX yorumun için tşk ama ben bu işin halen kursuna gidiyorum daha okadar usta olamadım şu an tekrar yapsam daha iyisi olu dedim verelim ne olacak ne diyecekler bakalım diye dedim her türlü yoruma ok :)Aranızda olmak güzel ;)
  6. fenerligrafiker

photoshop'un hangi sürümünü kullanıyoruz???

@CNM full sürüm ne zamn çiktı yaw okadarda takip ediyoruzda demekki kaçırdık bizim kustaki bilgisayarlara kurarım ben hemen gelir bize
  7. fenerligrafiker

photoshop'un hangi sürümünü kullanıyoruz???

CS3 ama Photoshop'ta şimdiye kadar çıkan bütün sürümlerini hemen hemen kullandım
  8. fenerligrafiker

Film Afişi

@witchsila TŞK diğer arkadaş beğenmedi ama saol
  9. fenerligrafiker

Hangi Vektör Programı?

freehand ve coreli beraber kullanın daha iyi sonuçlar alırsınız benim favorim FREEHAND
  10. fenerligrafiker

Film Afişi

@exorcims bende size birşey demedim zaten nasıl yapsam daha iyi olur dedim
  11. fenerligrafiker

Film Afişi

@exorcims afişin boyutları bu değil zaten o yüzden görünmüyo isimler buraya vermek için boyutlarıyla oynadım resime nası bişey yapmamı istersiniz ? yazı tipi uymadı biliyorum ama sonuşta ben grafik tasarım kursuna gidiyorum ve bunlar benim çalışmalarım
  12. fenerligrafiker

Film Afişi

Yorum yapın
  13. fenerligrafiker

Photoshopta Logo yapmak ( resimli anlatım )

süper bende aynısını yapıp kendi çalışmalarımın arasına alacağım anlatım için tşk
  14. fenerligrafiker

montaj

ne var bunda çözen varmı orjinal resim olsaydı montajladığı yeri anlardık :d
  15. fenerligrafiker

Adobe Photoshop CS4 v11.0 BETA

CS3 'e yama yapığta CS4 ' diye bizi kandırıyolar herhalde çünkü şu an kursa gidiyorum ve en son sürüm ( PHOTOSHOP CS3 )
  16. fenerligrafiker

Gelin ve damat PSD

Süper Devamını Bekleriz
  17. fenerligrafiker

Korsan, Kaptan, Pilot vs. PSD file

Allah Razı Olsun Bizi Böyle şeylere Yormadığın Için Yoksa Uraşacaktım
  18. fenerligrafiker

fotomontaj için çocuk giysileri

saolun güzel paylaşım
  19. fenerligrafiker

Su Afişi

çok Sade Plşm Içn Tşk
  20. fenerligrafiker

Adobe Freehand ile İzometrik Ev Çizimi

slm millet ben grafikerlik kursuna gidiyorum photoshop u yeni bitirdik bugün freehand prgramına geçtik gerçekten hiç beğenmemiştim ama bunları görünce bi istek oldu bende walla bu paylaşımınız için çok saolun
Yukarı Alt