Accurate Hakkında Soru ve Sorunlarınız

faruk72

Üye
Tepki
0
verdiğin bilgi icin sağolun yapıyorum ama biturlu olmuyor detaylı anlatısanız cok sevinirim şimdiden teşekurle sana kardeş acaba programdamı sorun var beklerim cevabını...

faruk72

Üye
Tepki
0
kardeş bide bir sorunum dahavar pul desenlerde deseni yapıyorum makinada gostermiyor pul atmıyor acaba neydendir saygılar

Tepki
0
kullandıgın program accurate 4 617 veya 618nci versiyonudur ondan pul atmıyordur. 620-623 te pul atar.. sürüme bakmak için yardım hakkındaya tıkla orada yazar.. pul atanını istersen yardımcı olurum

faruk72

Üye
Tepki
0
86vural yardım icin sağol yardım hakında hic bişey bulamadım yardımı tıklıyorum bişey cıkmıyor yardımcı olursan allah razı olsun...

accurate

Üye
Tepki
3
pullu desenler genelde accuratede pek saglıklı olmuyor manuel bıle calıstıgım zamanlar oluyor ama sonuc tajıma pulus dakı gıbı olmuyor sıze tavsıyem arkadaslar pullu desenlerı accuratede bosuna yapmamanız cunku sadece zaman kaybı oluyor makınalar genelde gormuyor

faruk72

Üye
Tepki
0
vural kardeş accurate 618 pullun atması icin ne yapmam derekiyor şimdiden yardımın icin teşekurler

faruk72

Üye
Tepki
0
arkadaşlar accurate 618 pullun atması icin ne yapmam derekiyor şimdiden yardımın icin teşekurler

gökcemsin

Üye
Tepki
0
slm arkadsım dısardan aldıgın desen dıskete atılınca manuel olur sana tavsıyem onu dıscete degılde flaş dıske atarsan pc yte taktıgın parogrammı açıp dısardan desen al lınkını açıp flaş dısktekı desenı alıp ıstedıgın gıbı oynama yaparsın ben evdede çalısıyorum ve bu sekılde aktarınm yapıyorum sorun olmuyor umarım bu sekılde yaparsınız tesekkurler

faruk72

Üye
Tepki
0
arkadaşlar accurate 618 de yaptığım zaman desenı makinaya okutuğum zaman payet ınıyor ama pul atmıyor pul atması ıcın ne yapmam gerekıyor pulu acıyorum yine atmıyor cevabınız icin teşekur..

accurate

Üye
Tepki
3
accuratede pul zaten baslı basına bır sorun halıne geldı..pullu desenler genelde manuel olarak calısılıyor..yapabılırsen mauel olarak pul yerlerını belırt derım..

Yukarı Alt