Accurate ile bu nakışı nasıl yaparım ?

Tepki
3
Merhaba....

Accurate ile aşağıdaki resimdeki nakışı nasıl yaparım sanırım zincir tipi nakış ama yapamadım bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim syg...

canan koc

Üye
Tepki
0
bu desen ozel dıkısle yanı dedıgın gıbı zıncır dıkısle olmus ızgarada zıncır dıkısı manuel olarak yapıp kutuphaneye kaydetmen lazım

Tepki
28
@Halim Hakan Tuna
1/1 koy çizimini 3 dakkada karalayalım bu türden desenleri arkadaşların birçoğu karalama diye yapar kusura bakma kötü bir niyrtim yoktu desenciliğin d si bile deil bu görünüm o bakımdan:cool:

Tepki
3
@Elvan Yıldız

Ben Accurate ile süzene ve kordon işi desen yapıyorum genelde ama bu zincir olayını anlamadım menülerde yok normal dikişdede nasıl yapacağımı bilmiyorum zincir dikişinin yapılışını anlayabilirsem bunu kordene ve süzeneye uygulayacağım belki çok kolay dediğiniz gibi ama ben daha önce yapmadım

Tepki
3
@canan koc

arkadaşım yanıtın ve ilgin için teşekkürler ama tam anlayamadım yani zincir dikişi ile kastettikleri ne onu anlayamadım...

Tepki
28
@Halim Hakan Tuna
kısacası acemisin desen olayına benim anladığım bu çünki dekorlu dikişlerin en sık kullanılanı diyeceğim hatta ayarını iyi verirseniz suzeneye benzer bir görünümde alabilirsiniz benim kullandığım eos 2 de numarası 1292 olan dekorlu dikiş seçeneği ile yapılmış bu desen benim kullandığımda diyorum çünki herkesteki proğram ayni deil ama numarası farklı da olsa hepisinde bu biçim var dekoratif dikişte
accuratede nasıldır bir bilene sormalı bir bilen varsa ben olayı az çok anlattım yardımlarınızı esirgemeyiniz

Tepki
0
elvan arkadaşıma katılıyorum herşeyiyle bu desen değil karalama

accurate4 te desen+makro+temel de karala ardından klavyeden e+q yap accurate4 orjinal kütüphanesinde chain1 ve chain2 diye kayıtlı ordan boyutunu ve vuruşunu istediğin gibi ayarlayabilirsin "Sürçülü lisan ettiysem affola" saygılar

Tepki
3
bunun çok basit olduğunu bende biliyorum ve biz firmamızda halk oyunları kostümü yapıyoruz accurate ile süzene ve kordone ben bu deseni nasıl yaparım derken zincir dikişi diye bir şeyden bahsediyorlar onu yapamadım accurate ile ama eos kurdum ve eos ile bunu yapmak mümkün ama accurate ile zincir dikişi denilen olayı anlayamadım sizde haklısınız çünkü belki örnek yanlış oldu bu örneğide internette buldum zaten ben zincir dikişi ile ne demek istediklerini anlayamadım saygılar.....

Yukarı Alt