Bir reklam müşteri tarafından nasıl berbat edilir...

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Bir müşteri bir ilanı ancak bu kadar mahvedebilir. Herzaman hepimizin başına gelen bir olay, dilerim özellikle müşteriler seyreder :)

[VIMEO]13706135[/VIMEO]

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Amacına ulaşmış bir çalışma. World Card ve İsviçre çakısının 4 dakikalık bedava bir reklamını izledik. :)

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@Erkan_Nehir

Bişey olmaz hergün televizyonda izliyorsunuz zaten. İşte bakmak ve görmek arasındaki fark bu. Nereye baktığınız değil neyi gördüğünüz önemlidir.

Bu videoyu izleyecek olan arkadaşlarada bir öneri, Kimin reklamını izlediğinize değil tasarımın nasıl mahvedildiğine bakınız.. Zira orada word olmasa başka bir şey olacaktı. İşimiz reklam.

Sakın kalkıpta Yapıkredi bankasının, isviçre çakısının ve mini cooper ın bir araya gelip gelin böyle bir video oluşturalımda insanlar seyretsin biz primlenelim şeklinde oluşturulmuş bir video olduğu gibi saçma sapan bir düşünceye kapılmayın.

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Benim yorumum videoyu paylaşan size değildi zaten. Bu videoyu yayınlayan kişi çeşitli bankaların reklam kampanyalarını yürütmektedir. O yüzden böyle bir fikre kapıldım. Tabii yanlış olabilir bu fikrim.
Güzel paylaşım...

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
:) bunu daha önce resimler halinde görmüştüm
forumdaki bazı konularda savunduğum görüşün video hali diyebiliriz
teşekkürler Arzu Hanım... sizle aynı pencereden bakıyor olmamız mutluluk verici

Yasemin Ertosun

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
:) gerçektende yaşanılan şeyler, benim nerdeyse hergün başıma geliyor ( patronlarım sağolsun :) )

Paylaşım için teşekkürler Arzu hanım...

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@Yasemin Uyar

Hepimizin başına geliyor malesef, ben şimdi bu videoyu labtabıma attım müşteriyle toplantıya gidip sunum yaptığımda eğer tasarımımı mahvederse bunu izleteceğim :D

Yukarı Alt