convert sorunu!

faith

Üye
Tepki
0
arkadaslar freehand de calısırken herhangi bir yazıya effect uyguladıgımda, en son aşamada convert ettigimde yazı eski normal haline geri dönüyor..sanırım birşeyi gözden kacırıyorm..yardımcı olabılırsenız..

Ndesign

Üye
Tepki
51
@faithsorun tam olarak ne arkadaşım sorunu tam olarak açarsan sana yardımcı olabilirim

GRAPHICHER

Üye
Tepki
1
walla bu sorun freehandden kaynaklarıyor kardes senın demek ıstedıgını anladım effectlı bı yazı convert edılınce efectı kaybolur bu freehandın ıcınde olan bır olay bunu asamazsın maalesef :) photoshopta donus gerekır

Tepki
0
efekt uygulayabilmemiz için gruplamamız gerekiyor sonra efekt uyguladıkmı convert to paths uygulayabilmemiz için tekrar grubu bozmamız gerek grubu bozuncada yazıya verilen efekt yok oluyor faith arkadaşımız haklı acaba neden ??
corel gibisi varmı ;)

faith

Üye
Tepki
0
bana coreldraw da calışmanın cok daha amaca yonelik ve kolay oldugunu soyleyen bırcok arkadasım var, yada kardesım photoshop da yab effectini al freehand e tiff ini diyende :) sanırım cözüm bu ikinden geciyor..yardımınız icin tesekkurler yinede..

Ndesign

Üye
Tepki
51
freehand a bende alışamadım bir türlü hafta da bir yeniden kurmam gerekiyor bi tools kutusu kayboluyo bi başka bir şey kayboluyo yani corel vazgeçilmez bir alternatif...

Tepki
0
yazıyı convert yaptıktan sonra efekt uygulanırsa problem ortadanr kalkar sanırım

tabi ek olarak efekti manuel olarak yapmamız gerekir bu tür bu durumdu . ben 5 yıllık freehand kullanıyorum tamam arada bir sorun çıkartıyor ama corele göre cok daha kullanıslı ve kolay

hani bazı arkadaslar benim güzel freehandime laf atmasın zoruma gdiyy yawww:))

U

User

Misafir
yaw bu freehandde nerde konvert yapacam bulamadım 1 türlü hırrrrrr

Wish

Üye
Tepki
4
merhaba mehmet abi freeHand de convert yapman için yazıları seçip kontrol p yada kotrol + Shift P yapman lazım ben Mac kullanıcısıyım biliyorsun benimki Kısa yol (Control+Shift +P)
Ama bir diğer yoluda
Text 'ten Convet To Paths tıkla işlem tamam.

Yukarı Alt