coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
31
mete bey sorununuzun çözümü
import yaparken ifadelerin biraz dışına dışına bir çerçeve atın ve o şekilde kaydedip deneyin

Tepki
1
slm arkadaslar folie baski icin efektli bir cizimi nasil vektör cizim olarak kayit edebilirim...
isim biraz acil eger yardimci olabilirseniz sevinirim..

Tepki
31
@Melike Wojtasik

melike hanım demek istediğnizi tam olarak anlayamadım
efektli bir çizim derken fotoğraf olan bir çizimi vektöre dönüştürmeyi mi kasdettiniz

Tepki
100
@Melike Wojtasik
melike hanım yanılmıyorsam efekt verdiğiniz bir yazıyı folyo kesim mi? yapacaksınız.
eğer yanlış anlamaadı isem yazıyı ve efekti biribirinden ayırıp ayrı ayrı baskıya vermelisiniz.

Tepki
1
@Emine Şahin
evet folyo icin sirketin server ina yüklicem corel draw olarak fakat vektör yapmami istediler ,
yani efekt ve yazi olarak iki dosya mi yollamayliyim carel draw 13 olarak?

simdiden cok tesekkür ederim.

Tepki
31
@Melike Wojtasik

corel olarak gönderecekseniz ayrı ayrı dosya olarak yüklemenize gerek yok
CTRL - K ile ayırın altına not yazın yazın ayrılmıştır diye göndermeniz yeterli olur sanırım

Tepki
1
cok tesekkür ederim 15 dakikaya kadar yollayip ilk tepkileri size anlatirim:)

buarada ben almanya da yasiyorum baski teknikleri konusunda bayagi farkli sorunlar cikabiliyor burda calisma tarzlarindan kaynakli olarak.

tekrar tesekkürler

aslı onus

Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaslar,
Corelda hazirladigim sayfalari PDF'e cevirdigimde sayfa boyutu daha buyuk oluyor. Bunu nasil cozebilecegimi biliyormusunuz?

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Corelde PDF yaparken Publish to PDF komutunu tıkladıktan sonra açılan pencerede sağ alt tarafta settings bölümü vardır. oradan bir kontrol edebilirsiniz. Makinemde corel olmadığı için ben kontrol edemiyorum.

Kolay gelsin..

aslı onus

Üye
Tepki
0
serkan bey,
tesekkurler cevap icin. bende sizin dediginiz gibi settings bolumunden denedim ama ya ben bulamiyorum ya da yok. Hangi tarzda cevirirsem cevireyim %100 boyut alamiyorum. Hep buyuk oluyor.

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt