coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Durum
Konu kapatılmıştır.

orange

Üye
Tepki
0
Sanırım sorum yanlış anlaşıldı ben dekupe nasıl yapılıyor demedim.Dekupe yapmak istiyorum fakat dekupe yapacak menu bende çıkmıyor.Ben bu dekupe butonlarına nereden ulaşacağım bu konuda yardım etseniz çok sevineceğim.O örnekte X3 te gösterilmiş fakat bende X4 kullanıyorum bu menü bende yok???

orange

Üye
Tepki
0
Yaşar bey Sorun zaten Bezier tool değil bezier tool ile cismi çizdikten sonraki adım olan dekepu yapmak için basılan o menü tuşların nereden çıkacağını soruyorum.Sizin bana incelemem için söylediğiniz dersi lütfen siz bi göz atın cismin bezier tool ile çizildikten sonraki adım ???

orange

Üye
Tepki
0
Fatih bey teşekkür ederim yardımcı oldunuz.Yaşar Bey'e de teşekkür ediyorum soruma yardımcı olduğu için iyi günler..

Tepki
0
bana da bi yardımcı olun nolur arkadaşlar

sesimi duyan yok mu arkadaşlar

sorun diyorsunuz,soruyoruz,ama cevap alamıyorum.

neden ses vermiyorsunuz,anlamadım.

Tepki
31
@asmalıbeyin

sesinizi duyuyoruz fakat sorunuzu duymuyoruz sorunuzu yazın ona göre yardımcı olnaya çalışalım

eğer bu konuda hızlı cevap almak istiyorsanız bölümün sorumlusuna özel mesaj atın

orange

Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var .Coreldrawda yaptığım bir çalışmada vermiş olduğum renk(CMYK) jpg ve pdf formatına çevirdiğim zaman benim vermiş olduğum rengin çok açık olarak çıkıyor.Bunun nedeni ve çözüm yolu ne acaba bilgi verebilirseniz sevinirim.:(

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt