coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0
Arkadaşlar corel de dosya kısmında en son açtığım 5 dosya gözüküyor bunu 10 yada 15 yapmak istiyorum bu konu hakkında bilgisi olan paylaşabilirmi?

Tepki
100
@BlueBeach

x4 kullanıyorum. sorunuzdan sonra baya bir kurcaladım.
sanırım 412 arkadaşımın dediği gibi böyle bir özellik yok.

bircan

Üye
Tepki
0
Selam ben yeni yeni kullaniyorum korel i ilk sorum :pen kalemiyle çizim yaparken iki ucu birleştiremiyorum bu nasil olur?umarim anlatabilmişimdir.

Tepki
100
@bircan

sorunuzu daha net sorar mısınız. hangi kalemden bahsediyorsunuz anlamadım ama. ortada bir kalem varsa çizgi çizerken çizgi başına geldiğinizde "node" ibaresini görebilirsiniz. bu çizginin başında olduğunuz anlamındadır.
saygılar..

arkeolog

Üye
Tepki
0
merhaba, wordden aldığım metinleri corelde kullanırken (iki yana dayalı- full - şeklinde ) paragrafları aynı hizaya getiremiyorum.Acaba ne yapmalıyım?
Teşekkürler

Tepki
100
text alanınız seçili iken property bardan hizalam sewçeneklerini kullanabilirsiniz.
sanırım siz metin içerisindeyken yapmaya çalışıyorsunuz. bu şkildede olabilir ancak textlerinizi seçili hale getirmeniz gerek.

reklam15

Üye
Tepki
0
değerli arkadaşım benimde bir sorum var müsadenizle corel 12 veya 13 farketmez
bir dairenini içine tüm ara boşlukları eşit olacak şekilde herhangi bir çizim nasıl yerleştirebiliriz cevaplarsanız çok mennun olurum şimdiden teşekkürler

Tepki
4
şekli dairenin içerisine ortalamaktan mı bahsediyorsunuz, sorunuzu tam olarak anlayamadım...

arkeolog

Üye
Tepki
0
tekrar merhaba sanırım eksik sordum sorumu ;wordden aldığım metinleri full force yaptıktan sonra.devamında gelen paragrafları aynı hizaya getiremiyorum.acaba bir yolu var mı?

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt