Elde basit Siluet çizimi..

Mira Gabo

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
9
Selam; derslere devam ediyoruz arkadaşlar ve fırsat buldukça da eklemeye çalışacağım. Kolay gelsin..

Mira Gabo

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
9
Artık resim ekleyemez oldum bu nedir anlamıyorum, resim yerine içinde kırmızı çarpı işareti bulunan küçük bir kare beliriyor.. lütfen yönetici arkadaşlarımdan yardım istiyorum! Acaba resimler büyük olduğu için mi dedim ve resimleri küçüklttüm ama yine eklenmedi ve yine aynı şey oldu.

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Serpil hanım, görselleriniz CMYK modunda olduğundan dolayı gözükmemektedir. Görsellerinizi kaydederken RGB olarak kaydetmeniz gerekmektedir.

Bazı internet tarayıcıları CMYK modundanki görselleri desteklemiyor/görüntülemiyor.

Ders için teşekkürler, elinize sağlık.

Mira Gabo

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
9
Hııım bunu bilmiyordum demekki öncekileri RGB olarak kaydetmişim o yüzden onlarda sorun yok. Hemen düzeltip yeniden ekleyeceğim. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Mira Gabo

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
9
Bugün dudak yapımından bahsedeceğim;

Bugünlük bu kadar, yarın truvakar dudak yapımını anlatacağım. Herkese kolay gelsin..

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Güzel bir ders olmuş emeğinize sağlık Serpil hanım, paylaşım için teşekkürler...

Mira Gabo

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
9

Bundan sonraki dersimiz profilden dudak çalışmaları. Herkese kolay gelsin..

Mira Gabo

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
9
Değerli dostlarım; mctasarim ın yaptığı terbiyesizlik dolayısıyla bu derslere devam etmiyorum!... Bu bilgileri izinsiz alarak hızsızlık yapmakla kalmamışlar bir de emeğe de saygısızlık edip ismimi de silmişler derslerin üzerinden. Ve kendileri hazırlamış gibi isimsiz ve de logosuz yayımlamışlar.

Oysaki gördüğünüz gibi bütün çalışmalarımın üzerinde imzam ve de grafikerler.org un logosu vardır.

mctasarim yöneticileri size sesleniyorum; Haydi şimdi dersin devamını sitenize koyun bakalım! Nereden bulup koyacaksınız çok merak ediyorum.

Siz biliyor musunuz ne emeklerle hazırlanıyor bu çalışmalar ve buraya ekleniyor, hangi zaman aralığında ve hangi uykusuz gecelerde bunu biliyo musunuz acaba? Emeğe saygı nedir biliyor musunuz?

Nasıl imzamı yok edersiniz ve kendi sitenizde yayımlarsınız?????????

Yukarı Alt