Emprime Soru - cevap

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0
diyelimki desenin en altında % 15 lik gibi bir tram var ama diğer desenler normal tonda
film çıkışı alırken tramı % 15 versem istediğim sonucu alabilirmiyim

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
evet tramın baglı bulundugu renge %15 lik bir tram verip diger tonları normal cıkıs alabilirsiniz

Tepki
0
bu desenler bence corel tarzı vektör proğramlarında yapılmalı photoshoptan da bahsediyorlar arkadaşlar corel daha uygun değil mi

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
sevgili arkadaşım şöyle açıklayayım ben uzun zamandır bu meslegi yapıorum bennim çalışma sistemim tramlı bir deseni corelde asla yapmam ben pixel tabanlı photosop bunun icin daha iyidir tramı istedigin gibi verebilir ve görebilirsin cıkıs almadan önce pek çok kolaylıklar sağlar kendi fikrim ve çalışma sistemim budur

csy

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar zemin oluştururken kaç px içeri giriliyor? 2px yapmam yeterli mi?

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
evet 2 px yeterlidir corelde 2 mlm photo da ise 2 px içeri girdiğin zaman baskıda alttan taşmayı zeminin alttan tasmasını önleyebilirsin iyi çalışmalar arkadasm

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
rica ederim arkadasım görevimiz iyi çalışmalar dilerim emprime baskı ile ilgili her türlü sorununuzu ve bilginizi paylaşabilirsiniz

lepka

Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar.Öncelikle burada yapmış olduğunuz bilgi paylaşımından dolayı heppinize teşekkür ve de takdirlerlerimi sunarım.
Ben desen baskı işine yeni girmiş biri olarak şu soruyu sormak istiyorum.
Photoshop'ta path ile çizmiş olduğum bir desenin alanının içindeki yuvarlakları dış çizgi ile nasıl kombine edebilirim.Corel de yapılan kombine sonucu içerdeki daireler dışardaki hat ile birleştiğinden daireler zeminin rengini alabiliyor fakat bunu photoshop ta yapamadım.İlginiz için şimdiden sağolun.

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt