Emprime Soru - cevap

Durum
Konu kapatılmıştır.

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
bildigim kadarı ile kontur kalınlıklarını orantılı şekilde büyütme seceneği yok sevgili arkadasım
bütün kırmızıları secebilme olayına gelince edit finder seceneği ile hepsinin rengini değiiştirebilmen mümkündür saygılarımla

ShowTime

Üye
Tepki
0
teşekkürler ilginden dolayı SuperTurkish nasıl gidiyo hayat varmı kayda değer olay bakalım. ;)

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
eh işte hayat iyi gidiyor kayda değer bişey yok benim hayatımda hep aynı kısır döngü çiz renkleri ayır filme yolla soruları cevapla akşam eve git sabah işe gel hepsi bu sende ne var ne yok

ShowTime

Üye
Tepki
0
@SuperTurkishMan

valla bende, şu dizilerdeki proje manyağı tipler vardır ya tam onlara döndüm :) kafam allak bullak nereye baksam paraya dönüyo. kişiliğimi oluşturan özelliklerden %20 oranındaki entellektüelliğim monoton bi şekilde devam ediyo :) onun dışında pek kayda değer bişey yok.
aslında arasıra adranalin dolu bişeyler yapmak şart yavs. ( haliç köprüsünden paraşütle mi atlasak ne :) )
bide araya bi soru sıkıştırim bu tarama yapıldığında 2 renkli bi işte 3, bi renk oluşuyo nokta nokta beyaz tonlarda. bu sorunu düzzeltebileceğim bi teknik varmı acaba?

ShowTime

Üye
Tepki
0
@MehmetBozaslan

:) niyekine? siteye yeni üye oldum, ileride karşılaşabileceğim bi sorun olursa şimdiden önlemimi alayım;)

Tepki
0
Photoshop da renk ayırımı yapıp her oluşturduğum renk kanalında degrade geçişlere tram vermek üzere bitmap halftone komutu uygulayıp değerler verdiğim vakit diğer renk kanallarını discard ediyor.Bunun çözümü nedir.

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
tram vereceğin kanalın üzerinde sağ klik yapıp dublicate cahannel seçeneğini seçip ordan new channel dieceksin yeni bir kanalda açmış olucaksın daha sonra halfsone komutunu uygulayıp image mod gray scaleye çevirip ana kanalların içine geri atarsan böyle bir sorunun kalmaz kardeş

Tepki
0
tşk ederim çok işimi gördü aksi takdirde copy yapıp history den geri alıp yapıştırmak zorunda kalıyordum.

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt