Emprime Soru - cevap

Durum
Konu kapatılmıştır.

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
@okyanus

selam sevgili arkadaşım kurs ta sadece programları öğrenebilirsin ve bu öğrendiklerinle desen çizebilecek duruma gelemezsin çünkü desinatörlük biraz farklıdır yani programı bilmen gerek ve programla neler yapabileceğini ve ayrıca birüsürü detayı vardır çizimden başlarsın taki film çıkışı aşamasına kadar kursta programları öğrendikten sonra kalifiye bir desinatörden destek alıp pratiğini öğrenmen gerekli iyi forumlar

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
rica ederiz sitemiiz bilgilendirme ve eğitmek amaçlıdır programla ilgili her sorununuzu rahatlıkla sorabilirsiniz yeterki siz başlayın ve yapmak isteyin değerli ve bilgili arkadaşlarımla beraber her sorununuzu çözmeye çalışırız buralardayız hep

damage

Üye
Tepki
0
arkadaşlar herşey ok ama ben hala tramlarda sıkıntı çekiyorum bitane siyah kare düşünün içine brush ile (opacity 35 ) beyaz tram verdim daha sona bitmap yapıyorum birden çok seçenek var ve 50 lik tram verin diyosunuz ,yanlış yapıyorum galiba ben çünkü pek tram a benzemiyo ne yapmam gerekir ??

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
@damage

sevgili arkadaşım bitmap moduna çevirirken karşına %50 trisold halfsone screen difffuzyon gibi secenekler cıkıcaktır

%50 trisolt lab yani tramsız desenler içindir
tram vermek için halfsone screen i seçmelisin siteye resim koyamadıgım için resimli anlatım yapamıyorum takıldıgın bi yer olursa tekrar sor

damage

Üye
Tepki
0
Önce teşekkür ederim arkadaşım igilendiğin için dediğini yaptım Halftone Screen 50 verdim ok dedim,daha sonra freguency = ? Angle = ? Shape = ? bunların ideal değerleri nedir yardımcı olursan sevinirim .

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
@damage

freguency:50 53 arasıdır tram yogunlugu ile alakalıdır
anngle : 25 45 arasıdır tramların açısıdır yani 90 lık verirsen dümdüz cıkar 45 lik verir sen çapraz cıkar
shape: tram çeşitleridir round yani yuvarlark olanı veririz genelde
en cok kullandıgım parametreler bunlardır
iyi forumlar

damage

Üye
Tepki
0
dediklerini aynen yaptım ama tram yuvarlak olmuyo kare kare oluyo bişey eksik galiba !

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
shape bölümünde round u sectiysen yuvarlak cıkar ayrıca tram vrdiğin kanalın tonunu griye doğru kaydırırsan tram vermeden önce daha iyi sonuc elde edebilirsin siyaha yaklaştıkça kare kare ve yogun giriye yaklaştıkça yuvarlak ve seyrek cıkar tramların

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt