film afişi yorumlar mısınız

Tepki
100
siz mi yaptınız ?
renkler biraz uymsuz gibi.
ortadaki adam şeklini biraz daha transparan koyabilirdiniz.
PSde çalışılmış gibi...
yazılarda baskı sonrası sorun oluşabilir.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
en alttaki reklam,sponsor dikdörtgeni işi bozmş,onun haricinde bence güzel:)

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
tasarımın konu ile alaksını göremedim açıkçası..

kesimleri iyi yapamamışsın.

arka planı biraz daha gizemli yapabilirdin. Font secimin kötü bana göre Filmin adını farklı yazı karakteriyle yazabilirdin..

başarılarının devamını dilerim.
teşekkürler.

Tepki
74
tipografi çok başarılı ama ortadaki geçişler çok belli oluyor bide en alttaki kapşonlu resimlerde birbirinden uyumsuz arka fondaki renklerle kapşonlu resimleri birbirine örtüştürüseniz bence çok güzel bi çalışma ortaya çıkacaktır başarılar.

Tepki
5
Film Afişinden çok kitap kapağı gibi olmuş sanki, Ayrıca alt kısımdaki isimlerin hizalamaları düzgün değil, mizampajı düzeltip... Zemindeki Fotoğraf daki oynama çamur gibi olmuş çok belli oluyor... Bir de ortadaki yüz için tek renge düşürülmüş bir fotoğraf olsa (opositesi düşürülmüş) daha hoş olabilir bence... :D

KuMTePeR

Üye
Tepki
4
birazdaha uğrasmalısınız bence yeterlı degıl. kolaya kacmıssınız gıbı geldı bana:( bira acı oldu ama gercekler

mavimcil

Üye
Tepki
0
bakıldığı anda " beni oku " dedirtmiyor...
Artık kendinizden...... yazısını alta alıp başlığı daha dikkat çekici hale getirebilirsen kendi reklamını yapabilir afişin
ancak resim ve geçişler için birşey diyemeyeceğim aslında daha güsel olabilirdi..
emeğine sağlık...

naqe

Üye
Tepki
0
bence alttaki yazı fontu değiştirilip, ana başlığın büyütülmesi yeterli olabilir.. onun dışında herşey çok güzel.. emeğine sağlık... :)

Yukarı Alt