logo calışmam için yorumunuzu bekliyorum

desing_by

Üye
Tepki
0
grafik eğitimine yeni başladım ilk yaptıgım logo çalışmama sizin yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum

Ndesign

Üye
Tepki
51
yeni başladığını belirttiğin için fazla acımasız olmanın luzumu yok kanımca renk ler berbat ve font seçimide kötü, a harfinin diğer ayağını uzatıp k nın ayağını kesip denersen daha hoş olur kanımca başarılar ve akber in üstüne de şemsiye figürüde iyi olabilir

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
bence;
*** renk uyumu olmamış...
***yazı tipi basit kaçmış....
*** a-k-r harflerinin uçları uzamış,kötü duruyor....
***ayriyeten bence; bir logoda amblem olması şart... ama bence..;)

üzerinde biraz daha çalışırsan, bu logonun daha güzel olacağından eminim..;)

psiq0lan@

Üye
Tepki
0
Öncelikle yeni başladım kelimesi nokta koyar. yeni başlayan birisi için çok fazla eleştrisel olumsuz yorum zevki bitirir gibi düşünceye sahibim. Ama hani derler 40 fırın ekmek yemelisin. Birde hani Bizim TÜRKLER konu sennle alakasız aklıma burada geldi buraya yazmak istedim. desing_by bundan sonrası senn çalışmandan esinlenip direk sana söylenmiş b söz değildir Yanlış anlamanı istemem.

Bizim Turk arkadaşlarımızda özellikle war bu? Grtafik tasarıcıyım. Güzel ne flash bilirmisin hayır corel hayır. Sustum eyvallah. Ben grafik tasarımcı değilim bilmeniz gerekir mi onuda bilmem. Ama ben müşteriyim isteyince ben onu bilmem abi lafı hosuma gitmez açıkcası.

Logo veye grafik çalşmaarı yarım saattir burada bu forumda geziyorum. Çalışmaların %70 i buna tabiidir.

Bir Fon Fotosu
Bir Konu
Bir yazı

Bu üçünü bir araya getirip 3 efekt uygulayan herkes artık kendini grafik tasarımcı sanmaya başladı. Yani çok zevkli çalışmalarınız yok ki. Bilmiyorum anlatamam ama herkes kendini pro. sanıyor artık.

Nerden geldiyse aklıma :) bu kadar yazı. Ah birde Türkçe özürlü olmasam çok sey yazıcam da

semiha

Üye
Tepki
0
bence yeni de başlasanız en iyisini yapmaya çalışmalıydınız sonuçta kendini zorlamadan daha başarılı olmak mümkün değil birdahaki logo çalışmanız umarım daha iyi olacaktır.

Yukarı Alt