Müşteri: Fast Turca Restaurant / Kurumsal Kimlik Tasarımı

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Derya hanım;

İstenen Tasarım Meteryali :
Logotype, en fazla üç (3) renk, Menü (Ön/Arka kapak) Tasarımı

Bunların dışında bir çalışma yapmanıza gerek yoktur. Başarılar..

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
İzin verirseniz sorunuzu ben yanıtlamak isterim

Kurumsal kimlik çalışması denildiği zaman müşterilerin genel anlamda istedikleri çalışmalar

• Kartvizit taslağı
• Takvim taslağı
• Dosya Taslağı
• CD taslağı
• Antetli kâğıt taslağı
• Diplomat zarf taslağı
• E-posta taslağı
• Bülten / duyuru / ilan taslağı
• Faks taslağı
• Rapor taslağı
• Fatura / irsaliye taslağı
• Not defteri taslağı

Gibi sıralanabilir bunlar firmanın iş alanına yada isteklerine bağlı alarak artar yaza azalır kurumsal kimlik bir logotype çalışmasının yanında logotype nin uygulama alanlarını da kapsar. bunlara extra olarak

• Tabela
• Personel Kıyafeti
• Dijital Baskı ( Bina veya Araç Giydirme )
• Web site Taslağı
• MAĞAZA KONSEPT

eklenebilir... yani kurumsal kimlik bir firmanın tanıtım amaçlı neye ihtiyacı varsa yapmayı gerektirir. Bir önceki yarışmada olduğu gibi firmanın ihtiyaçları doğrultusunda yapılacak her çalışma kurumsal kimlik ürünüdür ( Sun Life Resort Tişört terlik sabun, dikiş seti,kibrit kutusu vb. örneğindeki gibi.)

Umarım yarım yamalak bildiklerimle faydalı olmuşumdur forumdaki kurumsal kimlik ile ilgili diğer makaleleri de incelerseniz soru işareti kalmayacağını düşünüyorum

Saygılar...

derya_d13

Üye
Tepki
0
@krmksz

sunu belirtmeliyim ki.. sizin bu yazdıklarınız doğrultusunda konu baslıgı yanlıs acılmıs diyorum.. baslıkta kurumsal kımlık denılıyor.. istenilen metaryal olarak da logo ve menü ön arka kapaktan söz ediliyor.. bence bu yanlıs duzeltilmeli.. :confused::confused::confused:

danisman

Consultant
Tepki
30
Merhaba arkadaşlar,

Sizlerden istenen tasarım materyali :

Logotype, en fazla üç (3) renk, Menü (Ön/Arka kapak) tasarımı, başlıkta her ne kadar "kurumsal kimlik" çalışması yazıyorsa bile, istenen çalışmalar bundan ibarettir.

Sebebine gelince, birçok arkadaşımız sürekli işleriyle meşgül olmakta ve kurumsal kimlik çalışması için zaman ayıramamakta, katılımın daha yüksek olmasını sağlamak amacıyla sadece yukarıda yazılmış olan işleri talep etmekteyiz.

Bilgilerinize sunulur...

Saygılar...

derya_d13

Üye
Tepki
0
benim son bir sorum daha olacak.. yarışmaya en fazla kaç çalışmayla katılabiliyoruz.. ??

derya_d13

Üye
Tepki
0
@Buse Türüdü

başarı dileğin için teşekkürler.. ama ben hepsini tek jpeg dosyada değil de 3 ayrı konuda sundum sorun olur mu acaba ? :(

Yukarı Alt