Photoshopta Logo yapmak ( resimli anlatım )

aspirin_00

Üye
Tepki
3
yeni başlayanlar için bir uyarı logoyu asla photoshopda yapmayın vektorel çalışın eliniz vektorele alışsın çünkü bunun ilerisi var buyutulup küçültürmesi vsss şimdiden saygılar bu bilgi yarışmalar için

BlOood

Üye
Tepki
0
Elliptical shape tool Nerden Açılıyo Abicim çözemedim yav daha yeniyimde

MetalDeaTh

Üye
Tepki
0
olmuyo yaa yapamıyorum..:S ben yeni başladım en basiti daireyi olusturamıyorum tool u seciyorum daireyi çiziyorum ama kesik kesik oluyo çizemiyorum.Layer ı yapıyorum sayfanın dısına uyguluyo :S yardım lütfen :D

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Grafikerler Org'un hazirlamis oldugu egitim setlerini indirirseniz bircok bilgiye sahip olacaginizdan kuskum yok.

Diablo

Üye
Tepki
0
Güzel Bir Çalışma Olmus Tebrikler Coğu Kişi Basit Yoldan Brush İdrip Yaparlar Ama siz brush kullanmadan yapmışsınız Tebrik Ederim :)

Mira Gabo

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
9
PhotoShop'u çok seviyorum profesyonel değilim amatörce çalışmalar yapıyorum, bana nedense diğer bütün programlardan daha keyifli geliyor. Sitemizde bu konuda da gelişeceğimi, corelin yanısıra PhotoShop'u ilerletmemin de çok faydasını göreceğimi düşünüyorum. Ve hemen her dersi itinayla inceleyip gelişmeye çalışıyorum, hepsinin de ayrı ayrı faydasını görüyorum tıpkı bu derste olduğu gibi.

Çok teşekkür ediyorum elinize emeğinize sağlık arkadaşım..

Yukarı Alt