Sıfırdan Bir Site Kuralım (Resimli Ders)

Tepki
5
@kursatarslan

herkesin görüşü kendine tabiki size basit gelen css, hiç html bile bilmeyen birine nasıl gelecektir bir fikriniz vardır kesin. Öğrenmek isteyen zaten okumaz öğrenmez, öğrenmek isteyeni de öğrenme kardeşim eskidi artık diyecek sallayacak halimiz yok değil mi?

Bizlere bir iyilik yapıp CSS ve DIV kullanarak nasıl site yapılacağına dair de bir ders sen hazırlar mısın?

Tepki
0
açıkçası ders hazırlamak konusunda pek başarılı değilim ve maalesef biraz yoğunum.

herhangi bir eleştiri yapıldığında, "iyisini sen yap da görelim" demeyi pek olumlu bulmuyorum. örneğin bir filmi eleştirdiğinizde "iyisini sen çek", bir oyuncuyu eleştirdiğinizde "hadi sen çık oyna" gibi bir yaklaşım gibi "bir ders de sen hazırla" yaklaşımını olumsuz bulduğumu belirtmek isterim.

amacım, tablolama ile hazırlanan sitelerin artık işlevsiz olduğunu belirtmekti. bu, sadece bu...

eğer emeğinize dil uzattığımı düşünüyorsanız özür dilerim.

Tepki
5
@Gülbahçeli_Laz

Tüm resimler sorunsuz açılıyor dostum herhangi bir problem yok

@Gülbahçeli_Laz

Tabiiki tablo oluşturmadan DIV kullanarakta bu işi yapmak mümkün fakat o da öyle şimdi iki satır yazarak anlatabileceğim birşey değil. Css Div ile tasarım diye ararsan bulabilirsin.

wka_1453

Üye
Tepki
0
Güzel Bir Çalışma Yapmışsın Kardeşim. Eline Sağlık. Emeğinide Bizimle Paylaştığın İçin Teşşekkürler..!

aldgrf

Üye
Tepki
5
guzel anlatım fotosoh ve drem varda Wamp Server neredn bulabilirim.

Yukarı Alt