Şirnakta hain saldırı

C_a_K_a

Üye
Tepki
0
PKK'nın pusu kurduğu askeri birlikte 13 askerimiz şehit düştü

Genelkurmay Başkanlığı, Şırnak bölgesinde görev yapan bir birliğe, terör örgütü tarafından yapılan bir saldırıda 13 silahlı kuvvetler mensubunun şehit edildiğini bildirdi.

Genelkurmay Başkanlığı'nın konuya ilişkin basın açıklamasında, şunlar kaydedildi:

''Şırnak bölgesinde görev yapan bir birliğimize, 07 Ekim 2007 tarihinde terör örgütü tarafından yapılan bir saldırıda, 13 Silahlı Kuvvetler mensubu şehit edilmiştir.

Terör örgütü mensupları, yurt içerisinde operasyon birliklerimizle, yurt dışına kaçış noktalarında ise ateş destek vasıtalarıyla takip edilmektedir.

Terörle mücadele kapsamında yürütülen faaliyetlerde ortaya çıkan bu tablo, mücadele azmimizi ve kararlılığımızı daha da artırmıştır.''

Bölgede operasyon devam ediyor

Erdoğan'dan başsağlığı mesajı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, devletin ve milletin, teröre karşı her türlü fedakarlıkla büyük bir mücadele yürüten güvenlik kuvvetlerine, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da tüm varlığıyla destek olmaya devam edeceğini bildirdi.

Başbakanlık Basın Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, Başbakan Erdoğan, Şırnak'ta görev yapan bir birliğe terör örgütü tarafından yapılan saldırıda, 13 silahlı kuvvetler mensubunun şehit edilmesi nedeniyle Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'a telgraf gönderdi.

Olaydan derin üzüntü duyduğunu belirten Erdoğan, telgrafında şunları kaydetti:

''Acımız ne kadar büyük olsa da Türkiye Cumhuriyeti'nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne yönelik bu tür saldırılar, terörle mücadeledeki azim ve kararlılığımızı daha da artırmaktadır.

Devletimiz ve milletimiz, teröre karşı her türlü fedakarlıkla büyük bir mücadele yürüten güvenlik kuvvetlerimize bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da tüm varlığıyla destek olmaya devam edecektir.

Aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, şahsınızda Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza başsağlığı dilerim.''

Bu Vatanı Kanla Aldık Gerekirse Kanla Veririz .. CcC KoCa REİS CcC​

duygujum

Üye
Tepki
2
mübarek ramazan gününde kınıyorum tüm bu yapılanları. ya çok üzüldüm

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Şehitlerimizin ruhu şad olsun, geride kalanlara allah sabır versin... Pkk yi yaptıklarından dolayı şiddetle kınıyorum.

GRAPHICHER

Üye
Tepki
1
Yapılanları anlayamıyorum buna karsı sessız kalınmasın allah askına nedır bu sıddetle kınıoruz bız grafıkerler.org olarak
Allah mutlaka gercek adaletı gosterecektır arkdaslar ..gerıde kalanlara allah sabır versın

Ndesign

Üye
Tepki
51
tabiki kınıyoruz ş.... teröristleri fakat arkasındakileri de Allah a havale ediyorum

Yukarı Alt