sLm arkadaşLar..

emily_

Üye
Tepki
0
2. Sınıf üniwersite öğrencisiyim..BiLgisayara yabancı biri oLarak son 1 yıL da sanırım bir insanın aLabiLeceği yoLun çok çok fazLasını aLdım.Bu işin özü tamamen merak ve istek...Hakkında hiç bir şey biLmediğim programLarın adını duyduğum da "bunLar yeniLir mi içiLir mi?" İnternette msn we facebooktn başka şeyLerde warmış" :) gibi bir sürü cümLe kurdum..ŞimdiLer de ise dreamweaver,photoshop,freehand az da oLsa coreL kuLLanıyorum we dahası yereL bi dergi de kapak tasarımcısı oLarak işe başLadım bundan 3 ay önce :):) MaLum üniwersite herkezin gezip tozduğu zamandır we bir o kadar da insanLarın kendini yetiştirdiği yer...BöLümümLe aLakası oLmasa biLe C, C++ öğreniyorum..BunLardan bahsetmemin nedeni çoğu insan diyor ki tüm bunLar aynı anda oLmaz.!İnanın oLur..Hem gezip,hem okuLa çaLışıp(artı öss :) )hem sewdiğiz işi yapıp hem de kendinize bişeyLer katabiLirsiniz..TAMAMEN İSTEMEK WE MERAK ETMEK....HayaLLeri imkansız kıLan yine insanın kendisidir, unutmamak gerek..Herkeze başarıLar diLiyorum.

Ndesign

Üye
Tepki
51
çok güzel anlatmışsın tecrübelerini aramıza hoşgeldin kalıcı olman dileğiyle hayatta başarılar sağlıcakla kal iyi forumlar

serseri

Üye
Tepki
6
insanın aşamayacağı şey yoktur. yeterki istekli ve azimli olsun.. Aramıza hoşgeldiniz.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
foruma hoşgeldiniz...yukarıda denildiği gibi""istenilince yapılmayacak birşey yoktur...!"" tekrar hoşgeldiniz...!;););)

emily_

Üye
Tepki
0
:) çok teşekkür ederim hepinize..Umarım seviyeLi bir şekiLde bir birimize yardımcı oLuruz.

emily_

Üye
Tepki
0
ArkadaşLar benim ufak bi sorunum war :) asLında pek o kadar da küçük sayıLmaz. :):) ÇaLıştığım pc de photoshp açıLmıor (Cs3 kuLLanıyorm) seri numarısını istiyor yazıorm tmm diorm yok açıLmıor :s aynı program diğer pc m de tıkır tıkır işLiyor..Ama tüm arşiw bu pc de oLduğu için mecburen mahkum oLdm buna..Bi kaç kez yeniden kuruLum yaptım sorun dewam ediyor.Bu arada beLirtiyim programı okuLdan aLmıştım yani orjinaL cd yok

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
sitemizde warez, serial, crack gibi isteklerde bulunmayız. bu tarz paylaşımları yapmamaktayız. lütfen forum kurallarımızı okuyunuz. aramıza hoşgeldiniz.

Yukarı Alt