Emre ÇETİNER tarafından yazılan mesajlar

1. Emre ÇETİNER

Eğlenceli bir medya veya reklam ajansında stajerlik arıyorum!!

Merhaba benim çalıştığım ajansta fazlası var. Keyifli sakin bir ortam şu an kalabalık değil. İstanbul/Fenerbahçe'de ofisimiz. İlgi alanlarınız nedir bahsedebilir misiniz? Grafik , yazılım , vs vs ... İyi günler.
  2. Emre ÇETİNER

Php Destekli E-ticaret Sitesi Yaptırılacaktır

Mobilcadde ve benzeri bir iş için bütçe çok kısıtlı. Hazır paket al bilrn birine arayüzü tasarlat entegre için ön yüzcü ile anlaş. Maliyette min bunlar 750 araüz tasarım 750 arayuz kodlama olur. Bir uzman olarak söylüorum amacım baltalamak ya da polemik deil ama sıfırdan o kadar ozellik...
  3. Emre ÇETİNER

Satılık özel arkadaşlık sitesi

İnternete adım atmak isteyenler ya da ciddi bir arkadaşlık projesine sahip olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat. Merhaba özel olarak hazırlanmış arkadaşlık sitesi satılıktır. 5 ay süren ve yazılımı, tasarımı tamamen tarafıma ait olup özel olarak yazılmıştır. Bir benzerine rastlamanız...
  4. Emre ÇETİNER

Nasıl olmuş?

Logodaki renkler siyah ve sarı bunun üzerine arkaplanı gri kullanmak yerine zemin sade beyaz olabilir. Ya da arkaplana projeye ait tam sayfa bir görsel yerleştirip. 960px lik ortalı çalışma alanına siyaha yakın ama opacitysi düşürülmüş bir arkaplan ekleyerek içeriği yerleştirebilirsin.
  5. Emre ÇETİNER

Astroloji sitesi mobil & web site arayüz tasarımı

Uzun zaman oldu iş paylaşmayalı arkadaşlar. Yeni bir çalışma.
  6. Emre ÇETİNER

Arkadaslik sitesi icin tasarimci

Merhaba daha önceden arkadaşlık sitesi işi ile hiç uğraştınız mı? Kazanç olarak nasıl bir yol izleyeceksiniz. Şu an benimde bir arkadaşlık sitesi girişimim var çok zor bir alan özellikle ücretli üyelik düşünüyorsanız kredi kartı ödemesi almanız gerek. Türkiye'de hiç bir banka arkadaşlık...
  7. Emre ÇETİNER

Işlemci karşılaştırma sitesi ...

Çok iyimiş paylaşım için teşekkürler.
  8. Emre ÇETİNER

Merhaba ben kemal

Staj yapmak yardımcı olabilir bunun yanında forumda yapılan tasarımları inceleyerek fikirler edinebilirsin. Öncelikle bir tasarım anlayışın olmalı ve bunun üzerinden giderek internette bir çok tutorial sitelerinde yapım aşamlarını takip edebilirsin. Çok fazla tasarım gerçekleştirdikce zamanla...
  9. Emre ÇETİNER

Merhaba ben kemal

Arayüz tasarımları yapmak istiyorsun anlaşılan ama bu tek başına da olacak birşey değil muratamam ın dediği gibi bir tasarımcı olman gerek. Interface Designer olarak bir meslek var aslında o alanda uzmanlaşıp sadece web değil bir çok mobil uygulama web site tasarımı ve program arayüz tasarımları...
  10. Emre ÇETİNER

web arayüz için hangi vektör program?

Adobe'un web arayüz geliştirmesi için ürettiği Fireworks programı var. Vektörel olarak arayüz çizimlerini yapabilirsin. Herkes photoshopa alıştığı için photoshop der ama photoshop bir arayüz tasarım programı değildir. Yanlış anlaşılıacaktır ama işin uzmanı Fireworks kullanır bende zamanla üşenip...
  11. Emre ÇETİNER

farklı dillerde sitenizin aramalarda çıkması için ne yapmalı?

Bu bahsettiğin dil mantığı farklı. Özellikle büyük projelerden bahsederek girerek anlatayım. Öncelikle translate sistemleri çok işlevsel olmadığından hiç bir projede göremezsin. Büyük projelerde yaklaşık 20 ve üzeri dilde çevirileri yapılmış şekilde dil seçenekleri mevcuttur. Daha sonradan...
  12. Emre ÇETİNER

Avize ve Aydınlatma firmamıza Logo tasarımı isteği.

avize modelleriniz güzel almak istiyorum ancak kullanmak istiyorum beğendiğim de ödeme yapacağım.
  13. Emre ÇETİNER

Yatay Menü Yapımı....

Hocanız size site şablonunu tablolar ile mi kodlatıyor???
  14. Emre ÇETİNER

Web ortamına meraklı yetenekli stajyer aranmaktadır.

stajer arayışımız son bulmuştur ilgilenen arkadaşlara teşekkürler. Konuyu kapatabiliriz.
  15. Emre ÇETİNER

Standart site kursanız ne ile ilgili olurdu

Yazını okudum futurist. Öncelikle şunu söylemeliyim dijital ortamlarda artık yapılamaz diye bişey yok gibi. Kendisi bilmiyor diye bu yapılamaz diyen adamlarla muhattap olmamak bile gerekir. İyi biri olsa elbette vardır bir yolu araştırmak gerek demeli seni araşıtmaya teşvik etmeli ki kendini çok...
Yukarı Alt