Photoshopta Hazırlanmış En Güzel Manipülasyonlar

Yazar Tarih: 19 Mayıs 2014

İnsan ufku ne kadar geniş ise hayal gücü de o kadar kuvvetli oluyor. Manipülasyon çalışmaları hazırlanması güç bir çalışma olsa da onu bir araya getirecek fikirlerdeki hayal gücü de çok önemli. İşte hayal gücünün ortaya çıkarmış olduğu manipülasyon çalışmaları.

“Photo manipulation works are fun to create and fun to look at. Using photoshop you can do lots of creative and fun stuff. You can alter photos by photoshop software like you imagine and you can show others what you have in your creative mind. There are lots of posts on internet about photo manipulation but here i have added some of best and amazing examples of photoshopped / photo manipulation works for you.”

1-photoshopped 2-photoshopped.preview 3-photoshopped 4-photoshopped.preview 5-photoshopped.preview 6-photo-editing 7-photo-editing 8-photo-editing 9-photoshop-editing 10-photoshop-editing 11-image-manipulation 13-photo-editing 14-photo-editing-face 15-image-manipulation 17-image-manipulation-michael-oswald 18-image-manipulation 19-photoshopped-michael-oswald 20-photoshopped-michael-oswald 21-photoshopped

Doğan Çilesiz