Arama sonuçları

1. ekinoks76

Bir Kaç Tane Kendi tasarımlarım

süper paylaşım için tşkler ilham aldım
  2. ekinoks76

perde desenleri

Arkadaşlar çok acil güzel perde desenleri lazım bana yardımcı olurmusunuz
  3. ekinoks76

Bu gün kendinizi nasıl hissediyorsunuz ?

karmakarışık
  4. ekinoks76

Karakalem

5. ekinoks76

Zapink Tv proğramları..

Zamanımızın bir çoğunu Tv başında geçiriyoruz.Ne derece faydalı şeyler izliyoruz tartışılır. Çoğu zaman itici şeyler çekici geliyor insana acaba neler olucak sırf merakla izliyor çoğu zaman da sonunda ne kadar boşa harcadım zamanımı bunları izleyerek diye hayıflanıyoruz. Bir zapink survivor...
  6. ekinoks76

Biraz daha saygı!

Siz saygı konusundan güzel bir giriş yapmışsınız.Çok haklısınız şimdiki gençlik ve birsonraki nesil derken git gide kötüye gidiyoruz.Zamanında bizim zamanımızdaki gençlik bana göre şimdikilerden çok çok saygılıydı ve bizim büyüklerimizde kendi zamanının gençlerinin oldukça saygılı kibar...
  7. ekinoks76

Mutfak

Şirin bir mutfak fakat; kullanışsız bir mutfak olmuş üst ekmeklik tarzı dolapları kopyala yapıştır deyip çoğaltmış işin kolayına kaçmışsınız çekmeceler yok renklerde çok rengarenk olması hoş durmamış bunun yanı sıra gölgeler gayet başarılı olmuş ve max i iyi kullanmış ortaya birşeyler...
  8. ekinoks76

logo

logo tasarım ilk aşaması düzenlemeler yapıcam daha freehand çalışması eksikleri var ama sabırsızlandım yayınladım fikirlerinizi bekliyorum
  9. ekinoks76

illustratör öğrenebilir miyim

@Yaşar KARADENİZ Çok Tşkler
  10. ekinoks76

"Bir Arkadaşına Bakıp Çıkmış Çalışmalar"

Harika olmuş ellerinize sağlık sanki fotoğraf gibi:)
  11. ekinoks76

cep

12. ekinoks76

çalışma

@ekinoks76
  13. ekinoks76

çalışma

@ekinoks76
  14. ekinoks76

ilk ıllustrator çalışmam

@Kerim Öksüz Çok tşkler diğer programları bilince insan zorluk çekmiyor demekki Photoshopla freehand karışımı bişi çok güzel bir programmış çalışmayıda beyenmenize sevindim Tşkler.
  15. ekinoks76

En Sevdiğiniz Yanınız Nedir Desem ?

Tek bir kelimeyle Dürüstlük:)
  16. ekinoks76

ilk ıllustrator çalışmam

arkadaşlar ilk defa ıllistrator çalıştım bilmem nasıl oldu olcek inşallah:))
  17. ekinoks76

@Ahmet ALTUN Akşam yeni yükledim programı 30günlük deneme süresi var tool aynı photshop gibi aslında genel olarak photoshop ve freehand karışımı ve biraz daha sanırım özellikleri olan bir program. Aslında öğrenmek için kitap niteliğinde sayfa sayfa anlatımı olan hani nette açıklayıcı dosyalar...
  18. ekinoks76

photoshop freehand bilen birisi kendi başına illistrator programını öğrenebilirmi???
  19. ekinoks76

düğün davetiyesi

Sanırım düzenleyince daha iyi oldu programda da sorun var type düzenledim bakalım:))
  20. ekinoks76

düğün davetiyesi

@Hasan Güner evt fontta bir anormallik var ne yapsam hep böyle oldu düzeltirizde düşüğün davetiyesi ilk çalışmam bu konuda hiç çalışma yapmadım uyarılarınızı dikkate alıcam b bende bu kurbağa gibiyim bi kurtulsam sıçrasamda:))
Yukarı Alt