Arama sonuçları

1. M

İd'de hazırlanmış gazete 1. sayfaları

@Funlu Eyvallah kardeş güzel bir özellik sagolasın
  2. M

Cafe yönetim programı hk.

Daha açıklayıcı bilgi alabilirmiyiz....
  3. M

100 Adet 50x70 Baskı

Kardeş işi bastırdınmı ben sana bu gibi işlerinde çok uygun bir fiyat verebilirim
  4. M

ACİL Freelance Tasarımcı Arıyoruz..

Merhabalar ben fuar stand tasarımları yapıyorum uzun zamandır isterseniz konuşabiliriz 0544 865 63 33
  5. M

a5 broşür yaptırılacaktır

Bak kardeşim paran olmaya bilir eger gerçekten paran yoksa zor durunmdaysan fiyat vermezsin dersinki ARKADAŞLAR BEN GERÇEKTEN ZOR DURUMDAYIM ALLAH RIZASI İÇİN BANA bır A5 BROSHUR TASARLAYAN OLURMU DERSEN EMİN OL DAHA ÇOK SONUÇ ALIRSIN ama 20 tl diye fiyat biçersen onu yapan grafiker...
  6. M

1000den fazla küçük resim

@Erkan Nehir Herkesin sizin gbi düşünmesi lazım bence çok basit diyerek ajansa yuksek paraya yaptıracagı işleri burda bizler 200-300 tl ye paptırmak istiyorlarr kanmayın arkadaşlar...
  7. M

Özel Güvenlik Firması için detay içerde büyük iş

kardeşim para önemli değil diyosun 750 TL ye Çok diyosun ne işşşşşş sen logonu 50-100 TL ye yapacak amator Grafikerler bul.......
  8. M

FREELANCE 3D ve GRAFİK FUAR STAND TASARIMCI

her hangi bir çalışma yapmadım karton stand olarak ama istege baglı istediğiniz veya yeni bir tasarım yapabilirim.
  9. M

Logo ve kartvizit tasarımı yapabilecek nitelikli profesyonel aranmaktadır.

myd.mustafayildiz@gmail.com 0544 86 56 333 grafik ve 3D bütün işlerinizde yardımcı olmaz isterim
  10. M

FREELANCE 3D ve GRAFİK FUAR STAND TASARIMCI

Merhabalar hertürlü grafik kurumsal ve fuar stand işlerinizde yardımcı olmak isterim myd.mustafayildiz@gmail.com 0544 86 56 333
  11. M

Medical Firması İçin Logo Tasarımı

Size yardımcı olabilirim myd.durakcopy@gmail.com
  12. M

Vray For Cinema 4D Eğitim videosu bulabilir miyim ?

kardeşim ne büyük bir iyilik etmiş olursun varyaa emin ol çok dua edenin olur ŞİMDİDEN ALLAH RAZI OLSUN
  13. M

Vefa Eğitim Ve Kültür Yardımlaşma Derneği Logo İstek

İlanınız güncelse size yardımcı olabilirim... 0544 865 63 33
  14. M

Grafik Revizasyon

Freelance olarak size yardımcı olabilirim myd.durakcopy@gmail.com 0544 865 63 33
  15. M

Vray For Cinema 4D Eğitim videosu bulabilir miyim ?

cinema 4d For Vray eğitim videosu bilen gören duyan varmıdır arkadaşlar.
  16. M

Cinema 4D ile ilgili Herşey artık bu bölümde..

Hayırlı ugurlu olsun :d:d:
  17. M

grafik ve 3D Tasarım

Ilan günceldir...
  18. M

Freelancer Tasarımcı Arıyoruz - Türkiye Geneli

her türlü grafik ve 3D tasarımlarınız için 0544 865 63 33
  19. M

Bi Konuda Yardımcı Olurmusunuz ....

hocam o iş mimari modellemeye giriyor 3D bilen bşr arkadaşımızdan yardım almalısın....
  20. M

HDR ve Resim - Yardım

Arkadaslar ben cınema 4d kullanıyorum yaptıgım modellemelerı vıllaları gercekcı render alabılmek adına guzel arka plan resımlere ıhtıyacım var boyle manzaralı bınalar apartmanlar olan sızlerde olan varmıdır veya ındırebılecegım b ır sıte.
Yukarı Alt