Arama sonuçları

1. Erkan Nehir

Birkaç dövme çalışmam

yeni çalışmalarımdan
  2. Erkan Nehir

Birkaç dövme çalışmam

@Hakan Dağdeviren Teşekkürler. Evet stencil kullanıyoruz ve modeller üzerinden çalışıyoruz. Dövme sanatında zaten klavuz kullanmak durumundasınız. model sizin tasarımınız bile olsa. Deri üzerine çizim yapmak tamamen farklı bir olay. Önemli olan kullanılan teknik ve malzemedir. Dış kontürler...
  3. Erkan Nehir

Birkaç dövme çalışmam

Teşekkürler Şener Bey. Evet benim de favorilerimden. Dün yaptım. yaklaşık 5 saat sürdü.
  4. Erkan Nehir

Birkaç dövme çalışmam

Grafik tasarım mesleğinden sonra yöneldiğim dövme sanatı çalışmalarımdan birkaç örnek.
  5. Erkan Nehir

Tekrar merhaba

@Kemal Aksekioğlu Teşekkürler Kemal Bey
  6. Erkan Nehir

Tekrar merhaba

Selam. Uzun zamandır yoktum aranızda. Malum turizm koşturmaca. :) Uzun bir ara verdim grafik tasarım işine ve dövme sanatına başladım. Sanırım bundan sonra dövme çalışmalarımı paylaşacağım sizinle. :) Herkese iyi çalışmalar.
  7. Erkan Nehir

Montaj / Forma Nedir? Nasıl yapılır? (Resimli Anlatım)

Forma hesabina gore tasarim diye birsey yoktur. Forma, sayfali bir urunun baskiya hazir halde yerlestirilmesidir. Tasarim asamasi ile alakasi yoktur. Forma en son istir. Ve grafikerim Diyen herkesin, bu yontemi kullansin Veya kullanmasin bilmesi Gerekir.
  8. Erkan Nehir

Yeni Patent-Marka Kanunu

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Bakanlar Kurulu’nda imzaya açılan Sınai Mülkiyet (Marka, Patent, Tasarımlar) Kanunun Tasarısı’nın detaylarını açıkladı. Bakanlar kurulunda imzaya açılan 93 maddelik Sınai Mülkiyet Kanun Tasarısı’na ilişkin bilgi veren Nihat Ergün, patent...
  9. Erkan Nehir

bir sayfa

@Tasarim06 Gazete veya dergi olsun pek olmamış gibi. Daha çok bir internet sayfasında bir bölüm gibi. İlk önce görsel olarak daha çarpıcı bir seçim yapılabilirmiş. Kucağında bebek olan bir erkek vs. Başlık punto ve font seçimi zayıf kalmış. Zemin çerçeve rengi gereksiz diye düşünüyorum. Eğer...
  10. Erkan Nehir

bir sayfa

Gazete sayfası mı?
  11. Erkan Nehir

Birkaç deneme

12. Erkan Nehir

Photoshop Logo 2

@HaLiL_66 Logo demeyelim de CS Text styles veya Style uygulanmış text çalışmaları diyebiliriz. Emeğinize sağlık.
  13. Erkan Nehir

Corel Draw Vs İllustrator Farkları Nelerdir ?

@aspirin_00 Nesini çözdünüz peki 1 günde? Corelin bir grafik tasarım programı olduğunu mu? Yoksa size gelen corel kutusunun ambalajının ipini mi? Çözmenin yarımı çeyreği olmaz. Ya tam çözersiniz ya ya uğraşırsınız... "ben coreli öğrenmiştim ki coreli çözmem sadece 1 günümü aldı..." <<<< Bu...
  14. Erkan Nehir

@aspirin_00 Bir adam sana geldi ve "araba kullanmayı 1 günde çözdüm" dedi... Ne anlarsın??? Ondan sonra sana "ha yok onu kastetmedim. Ben sadece sinyal lambaları nasıl çalışır onu çözdüm demek istedim" dedi... Peki bundan ne anlam çıkarırsın.? Haydiii tekrar iyi forumlar...
  15. Erkan Nehir

@aspirin_00 Evet çalışmalarınızdan ve paylaşımlarınızdan 1 günde çözdüğünüz anlaşılıyor zaten..... İyi forumlar...
  16. Erkan Nehir

Birkaç deneme

@Aslı SAYILIR Teşekkürler. Daha iyileri olacak inşallah zamanla. :)
  17. Erkan Nehir

Birkaç deneme

Bir başka denemem :)
  18. Erkan Nehir

...Bıdı Bıdı...

@Aslı SAYILIR Olabilir aslında :) İngilizler ve Almanlar baş parmağa parmak demezler kendi dillerinde. Yani 4 fingers 1 thumb denir mesela ingilizcede :) Tabii bildiğim kadarı ile Almanca ve İngilizce de böyle bir durum var. Belki farklı birkaç dilde daha vardır :)
  19. Erkan Nehir

...Bıdı Bıdı...

@Aslı SAYILIR belki kelalaka olacak ama hadi biraz kafanızı karıştırim. Bizde beş parmak var. Fakat İngilizce ve almanca konuşulan ülkelerde 4 parmak vardır bir elde. Neden bilin bakalım. :D
  20. Erkan Nehir

İyi Tasarımcı

@the xanax Hem öyle hem de 2 yıllık okullar malesef işverenler tarafından okul olarak kabul edilmiyor. 2 yıl okuyacağınıza, 2 yıl iyi bir ustanın yanında 600 TL ye çalışmak daha mantıklı :)
Yukarı Alt