coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Durum
Konu kapatılmıştır.

seblack

Üye
Tepki
0
File Copy Error hatası veriyor yaptığım işi kaydedemiyorum ne yapacağım

Tepki
31
Murat bey grafik üzerinde yazıyı nasıl değiştirecem sözünden ben birşey anlamadım bir örnekle anlatırsanız daha hızlı yardım alabilirsiniz

murat tan

Üye
Tepki
0
Merhaba.
Corel X3 kullanıyorum.Her sayfayı ayrı katman olarak açamıyorum.Bunun bir ayarı varmıdır.
Teşekkürler...

alyazma

Üye
Tepki
0
slm arkadaşlar corel de 16 sayfa halinde bi dergi hazırlandı bunu ındesinge tek seferde yazılar ve resimler bozulmadan nasıl alabilirim devamı ındesing de yapılcak derginin
yardımcı olursanız sevinirim

mehmetalp

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar,
Kesik koni üzerine resim yerleştirmek istiyorum ancak koni açık halindeyken alt ya da üst arc şeklindeki çizgilere uyması lazım ki koni yapıldığında resim düz görünsün .Bu konuda desteğe ihtiyacım var.

Tepki
31
@seblack

copy error hatasını hardisk dolu gösterdiği için yapıyordur export edip uzantısını cmx olarak kaydetmeyi deneyin yada corelinizi hep açık bırakmayın arada bir kapatıp yeniden açın ve corel açılırken F8 e basarsanız corel kendini sıfırlar eğer bilmeden ayarları karıştırdıysanız yeni kurulmuş hale getirir

pantone
slm arkadaşlar corel de 16 sayfa halinde bi dergi hazırlandı bunu ındesinge tek seferde yazılar ve resimler bozulmadan nasıl alabilirim devamı ındesing de yapılcak derginin
yardımcı olursanız sevinirim

bu konuyu bide ındesingbölümünde sorarsanız daha hızlı yanıt alabilirsiniz

murat tan Merhaba.
Corel X3 kullanıyorum.Her sayfayı ayrı katman olarak açamıyorum.Bunun bir ayarı varmıdır.
Teşekkürler...

klavyedeki page up page down tuşlarıyla yeni sayfa açabilirsiniz

mehmetalp Arkadaşlar,
Kesik koni üzerine resim yerleştirmek istiyorum ancak koni açık halindeyken alt ya da üst arc şeklindeki çizgilere uyması lazım ki koni yapıldığında resim düz görünsün .Bu konuda desteğe ihtiyacım var.

effects/ Add perspective komutunu kullanırsanız resminizi kutunun üzerine göre tam olarak ayarlayabilirsiniz bu tür işlerde mutlaka prova çıktı almanızı öneririm

murat tan

Üye
Tepki
0
Derdimi tam anlatamadım sanırım
Kayıtlı bir dosyayı açıyorum.Kayıtlı 2. bir dosyayı daha açtıgımda 2.dosya 1.dosyanın üzerine açılıyor.
Kayıtlı her dosyayı ayrı sayfalarda nasıl açabilirim.
Teşekkürler...

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt