coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0
Mrb arkadaslar ben corel 11 kullanıyorum su damlasının içine bir fotograf yerleştirmek istiyorum su damlasının şelkini alması için yardımlarınızı bekliyorum tskler.

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Effects Menüsünden PowerClip seçeneğini kullanarak istediğiniz şeklin içine istediğiniz dökümanı yerleştirebilirsiniz.

Bu özellikle ilgili forum içerisinde konular mevcuttur. Oradan detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Tepki
0
ARKA PLAN YAPMAK???

Selam
Corel drada arka plan ile ilgili ayarları nerde yapıyoruz?
Ben sadece resmi importla sayfaya getirip Shift+page up tuşu ile yazının arkasına geçirmeyi biliyorum.
Bir de asıl yapmak istediğim corel draw da arka plan olarak koyduğum resmi soluklaştırmak... Bunu nasıl yapabilirim??
Okul için acilen afiş hazırlamam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim
Saygılar

Melek Kaya

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar corel de drop shadow-glow gibi efektleri nerden verebilirim.Interactive drop shadow tool da istediğim gibi yapamıyorum,daha gelişmişi başka bir menü de var mıdır?Bilgi verirseniz çok sevinirim.

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Merhaba Melek Hanım.

Interactive drop shadow tool ile istediğiniz gibi efect verebilirsiniz. Bence özelliği biraz daha kurcalayın. Çok fonksiyonlu olduğunu göreceksiniz.

Saygılarımla.

Melek Kaya

Üye
Tepki
0
Bir çalışmayı jpg kaydettikten sonra tekrar corel formatında açabiliyor muyuz acaba? şayet bunun bir çaresi yoksa oturup,ağlamam gerekecek sanırım :)

Tepki
31
Melek Hanım jpg Olduktan sonra o artık fotoğraf olmuştur geri dönüşü yok

eğer back up tosyalarını saklıyorsanız onu bulmaya çalışın belki işinizi ordan kurtarabilirsiniz

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt