grafiker olmak???

Tepki
0
faruk cagla abi birşey sorabılırmıyım ,
ben grafik tasarımında adobe ps ' de 1 kac tasarım yabmaya calısıyorum bu konuda birazcık bilgi verebilirmisin ? yoksa msn yada facebook yoluyla sana nasıl ulaşabilirim , kursun faydası olmayacağını bılıyordum . bu yuzden bu yazdıklarınıda okudum lutfen bana yardımcı olabılırmısınız bazı resim stüdyolaarında kullanımlara baktım cok profosyoneller bu konuda bılgı verebılırmısınız rıca etsem cok ıstıyorum grafiker olmayı sıze nereden ulasabılırım soylermısın ağabeyim ?

cantrky

Üye
Tepki
0
bence ilerde grafiker olmak yetenek sınavında basarılı olmak istiyorsan desen çalışmaları yapmalısın yetenek sınavlarında bilgisayar programları sormazlar insan çizimi yaptırılar farklı yön açılarından

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@bengi79

Yukarıda ve önceki sayfalarda detaylı bir şekilde anlatılmış okuyunuz...

mavericx

Üye
Tepki
0
Öncelikle herkese merhabalar ben bu siteye çok yeni üye oldum ve bu konu başlığıda çok eski olmasına rağmen birşeyler yazmak istedim..

Bende herkes gibi kendimi geliştirmek için bu siteye geldim ve herşeyden önce sıfırdan başlamak için em başından siteyi göz geçirmeye başladığımda bu tartışmayı gördüm bende yorumumu belirtmek istedim

herşeyden önce Sayın Faruk Çağla hocamızın tecrübesine ve bilgi birkimine söyleyecek tek bir olumsuz sözüm dahi olamaz o kendisini zaten gerek referanslarıyla gerek çalışmalarıyla kanıtlamış bulunmaktadır..

Hocamızın bu sitede bulunması bizler için hem bulunmaz bir nimaet hemde ayrıcalıktır.ben burdan kendisine site aracılığıyla en içten teşekkürlerimi sunarım

Hocamızın sitede üyelerin çalışmaları ve yorumları hakkında yapmış olduğu yorumlar benim fikrime göre faydalıdır..Bunların ne pahasına olursa olsun devam etmesini ben kendim çok isterim...

Hocamıza gerçekten bu sitedeki emeklerinin ve çalışmalarının devam etmesini canı gönülden isterim..

farukcagla

Grafik Öğretim Görevlisi
Tepki
23
@mavericx

Teşekkür ederim.
Sizin gibiler olmasa içimden yazmak gelmiyor.
Sizin gibiler olunca yazmak için heves geliyor.
Faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize.

Yukarı Alt