Arama sonuçları

1. O

Meslek Seçimi

Arkadaşlar merhaba.Ben şu sıralar meslek seçimi yapmaktayım.İki meslek arasında kaldım.Grafikerlik yada bilgisayar programcılığı grafikerliğe yaklaşık 2 yıl çalışsam ai,ps,cdr programlarını öğrensem ve karakalemde yeterince alıştırma yapsam.Bolca örnek incelesem ve yılmadan düzenli olarak...
  2. O

Kartvizit Çalışması

Renksiz gözüme daha iyi geldi renki daha mı iyi olur ?
  3. O

Halk Eğitim Merkezi Kartvizit Deneme

Bence fazla güzel olmadı.En kısa zamanda program öğrenip yapmayı hedefliyorum.
  4. O

Deneme Kartvizit Çalışmam

Başka bir deneme çalışmam
  5. O

Çalışmayı illustratorda yaptım 300 dpi olması lazım.Nasıl olmuş.
  6. O

Kartvizit

7. O

Başka bir kartvizit çalışmam

Çözünürlük baskı sırasında kötü olabilir photoshopda yaptım illustrator bilmediğim için (şuanda öğreniyorum) eleştirirseniz sevinirim.
  8. O

İnşallah birşeyler yapabilmişimdir.Eksikliklerim vardır muhakkak.Font ve arkaplan seçimi nasıl olmuş onuda değerlendirirseniz sevinirim.
  9. O

2.Kartvizit çalışmam.

Ön Yüzü Arka Yüzü 2. kartvizit çalışmam eksiklerimi söylerseniz memnun olurum.
  10. O

İlk Çalışmam

Arkadaşlar bu benim ilk yaptığım çalışmadır.Eksiklerimi söylerseniz mutlu olurum.Bende kendimi geliştirebileyim. bu adres olmassa şu adresten bakın http://g1209.hizliresim.com/11/q/d8td5.jpg
  11. O

İllustrator Cs5 Eğitim Seti

Arkadaşlar ben ilk defa illustrator öğreneceğim.Ve öğrendiğim ilk program olacak.Bana bu seti eksiksiz ve süper bir şekilde öğrenebilmem için görsel eğitim set linkleriniri verirmisiniz.Bende indireyim.Şimdiden çok teşekkürler. İyi Forumlar...
  12. O

Logo tasarlamaya yeni başladım

Arkadaşlar ben bu işe yeni başladım abilerim eline kağıt kalem al karalama yap diyor.Ama benim aklıma neredeyse abuk subuk çizgilerden başka birşey gelmiyor.O kadar güzelde çizemiyorum.Git gide umutsuzlanmaya başladım.Napmam gerekir daha iyi çizim yapmam ve daha yaratıcı güzel şeyler ortaya...
  13. O

Logo Oluşturma Yardım.

Merhaba arkadaşlar.Ben bu işe yeni başlıyorum ve ilk logomu tasarlamak istiyorum.Logoyu nasıl tasarlayabilirim , nelere dikkat etmem gerek.Bunları yazarsanız Sevinirim.
Yukarı Alt