coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0
öncelikle herkese slm ben bu siteye yeni üye oldum matbaa sektörüyle uğraşıyor corel 12 kullanıyorum acaba corel 12 de 3 boyutlu yazı nasıl yapabilirim sizce yardım olabilirseniz sevinrim

Tepki
100
@matbaacı_042
yazınızı yazdıktan sonra sol taraftaki araç çubukları içinde şekilde gördüğünüz gibi

extrude tool seçiniz.
yazınızın üzerinde tutup sürükleme yöntemi ile 3 boyut kazandırabilir
ve yine property bar üzerinde

düzenlemeler yapabilirsiniz.

ayrıca;
https://www.grafikerler.org/corel-photopaint/4130-pfotopaintte-plastik-efekti.html
corel photopaintte plastik efekt naıl yapıldığını görebilirsiniz.
not: plastik efekt için corelde başlamışsanız bitmap menüsünden editbitmap demelisiniz.

takıldığınızda tekrar sorun lütfen. forumda derslerimiz mevcuttur.
lütfen takip edin.

burcu__34

Üye
Tepki
0
ya arkadaşlar imsakiye için tablo çizmem gerekiyor nasıl yapabilirim ben daha yeni öğrenmeye başladım da coreli

Tepki
100
@burcu__34
merhaba burcu hanım.
lütfen konularımızı uygun yerlerde açalım. bu sorunuz corelle ilgili değil gibi.
ayrıca forumda örnek imsakiye çalışmaları ve kullanabileceğiniz görseller mevcut.
arama butonuna tıklayarak aramalar yapabilirsiniz.
saygılar...

senty

Üye
Tepki
0
arkadaşlar çok büyük bir sorunum var 1 senedir çare bulamadım ve kimse çare olamadı. corel de en hafif dosyayı bile açarken coreli donduruyor. bilgisayarda hiçbir sorun yok çok güçlü bir bilgisayar. aynı dosyayı başka matbaalarda açarken aynı şekilde inanılmaz donuyor. bu konuda tecrübeli bilgili biri varsa yardım etsin lütfen inanılmaz derecede sorun yaşıyorum.

Tepki
31
çalışmalırınızın boyutları nedir küçük bir işi çok büyük boyutlarda mı kaydediyor yoksa küçük olduğu halde bile açmıyor mu?

Tepki
0
merhaba arkadaşlar
corelde çalışıp kaydediyorum kapatınca hafıza hata veriyor diyor ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim herkese iyi çalışmalar

Tepki
0
CorelDrawı yeniden kurun bu çözüm olur ama en etkili çözüm Lisanslı coreldraw kullanın böyle bir probleminiz kalmaz

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt