Emprime Soru - cevap

Durum
Konu kapatılmıştır.

sehirlim84

Üye
Tepki
0
yokmudur bu embrimenin kursları yada özel kurs veren bilirkişilerii ?

ygmr87

Üye
Tepki
1
valla arkadasım aday design dıye bır yer var buyukcekmece tarafında orası desınatorluk egıtımı verıyor fıyatı da 3 mılyar gıbı bısey olması lazım ılgılenırsenız ıyıce bı arastırırız...

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
bilgi için teşekkürler yağmur desianatörlük kursları biraz pahalı ve %100 olarak bu kursu bitirdiğinizde bu işi tam anlamıyla öğrenebileceğinizi söyleyemem 3 4 ayda kursu bitirdikten sonra işi pratikte öğrenmek gerekir kalifiye birisinin yanında iyi forumlar

sehirlim84

Üye
Tepki
0
sağolun arkadaşlarr

3 milyar az para değil :( genede arkadaşlar araştırabilirsek iyi olurr ..
ben kurs değilde birinin özell olarak öretmesini tercih ederim aslında böyle biri bulabilsem daha iyi olacakk
ama kursada razıyım yanii

yetkin

Üye
Tepki
0
valla kardeş 3 den aşa zor bulursun 3-5 arasında ama bol bol programları karıştırısanız sonuç elde etmek mümkün birde baskıyı bilmek bu işte çok etkili baskı bilginiz yoksa arada baskıya girip nasıl yapıldıgı konusunda bilgi almaya çalışın işinize yarayacaktır

Tepki
0
arkadaşlar peki iri tramları corel de nasıl ayarlıyoruz bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim
bir kaç gün sonra bana film makinesi gelecek
iri tramlar nasıl yapacağımı bilmiyorum

arkadaşlar eğer desendeki dolgu tramlı ise pantone de nasıl renk çıkışı alabilirim
yoksa cmyk olarak mı ayarlamam gerekiyor

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
@yaykilic

sevgili arkadasım tramları corelde değilde makinada ayarlıyacaksın örengin 10 luk tram verirsen tramlar iri 50 lik tram verirsen ince cıkacaktır corelde cıkıs almanın cmyk ile alakası yoktur renklerin herrbirini pantoneden ayarlayıp cıkıs aşamasında seperationsa girip bütün renkleri gösterip o şekilde cıkıs alabilirsiniz

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt